Kłopoty z Allegro.pl ,zawieszone konta

Witam!

Mój problem zaczął się na początku tego roku ,moje konto zostało zablokowane ze względu na to ,że nie ustawiłem sobie napisu Junior.Ok ,założyłem drugie konto ,nabiłem 120komentarzy i 7dni temu zablokowali mi je z powodu:

“Niedozwolone jest przebijanie ofert w swoich aukcjach bądź aukcjach innych Użytkowników, mające na celu sztuczne zawyżenie ceny lub zdobycie fikcyjnego pozytywnego komentarza.”

Więc założyłem następne konta ,z 5 i 1 dla ojca.Wszystkie zablokowali i napisali ,że bez uprzedniej zgody Allegro nie mogę się zarejestrować.No to napisałem czy dostanę zgodę ,a oni że nie dopóki sprawa się nie wyjaśni.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Chciałem założyć konto dziadkowi ,mieszka na przeciwko mnie ,ale boję się ,że też mogą je zablokować z jakiś tam przyczyn.

Czekam na opinie doświadczonych użytkowników.

Pozdrawiam!

wiciu95

Po pierwsze nie czytałeś regulaminu. Nie możesz założyć konto dziadkowi, ojcu, mamie czy księdzu i korzystać z niego bez konsekwencji.

Konto na Allegro jest indywidualne a zatem nie wolno go udostępniać i Allegro postępuje słusznie nakładając blokadę użytkownikowi łamiącemu regulamin.

Wyjaśnij sprawę przeproś za błędy a może umożliwią Ci założenie konta na Twoje dane - bez zbędnych kombinacji, bo jak widać sam sobie jesteś winny. Widocznie częste licytacje bez finalizacji transakcji - zwłaszcza użytkownikom bliskiej lokalizacji świadczy o celowym podbijaniu ceny (tutaj mój domysł).

Pozostaje Ci tylko czekać na decyzję Allegro - ewentualnie na osiągnięcie zapewne pełnoletności.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś zakupił przedmiot na Allegro dla Ciebie.

Takich jak TY powinno się tępić bezwzględnie i skutecznie. Jeżeli zachowujesz się po szczeniacku to ponoś tego konsekwencję.

cóż allegro postąpiło zgodnie z regulaminem, który zobowiązałeś się przestrzegać zakładając tam konto, napisz emaila wyjaśnij sprawę i czekaj na ich decyzję.