Kłopoty z hostem? Brak możliwości przeglądania stron WWW

Mam problem z przeglądaniem stron WWW W IE6. Problem polega na tym, że po kilku minutach pracy w sieci nie można otwierać nowych stron WWW. Zwłaszcza po kilkukrotnym sprawdzeniu poczty lub korzystaniu większej ilości programów korzystajacych z netu. Treści stron już odwiedzonych można przeglądać (także treści wcześniej nie oglądane), a nowych stron - nawet prostych i popularnych nie otwiera (nawet wyszukiwarek). Myślałem, że to wina przeglądarki - zainstalowałem FireFoxa i to samo. Tak jakby brakowało dostępu do hosta - jakby połączenia zakończone nie były “zwalniane”. Wyświetla się komunikat “Nie można wyświetlić strony” Nie można znaleźć serwera lub błąd DNS. Próbowałem pingować - nie można pingować w pewnym momencie nowej strony - stare (odwiedzone wcześniej odpowiadają na pinga) zmieniałem MTU - też się nic nie zmienia - System XP SP2, antywirus Avast, Zone Alarm. Dostęp przez Neostradę TP 512 kb/s. Proszę o sugestie.

Bylek , a może jakiś syf masz?

Nie - skanowałem wszystkimi dostępnymi skanerami on-line (Panda, Kaspersky, MKS), Ad-aware, Spy boot, EWIDO i nie wiem już czym jeszcze - brak przyczyn :frowning: