Kłopoty z klawiaturą

Mam kłopoty z płynnym pisaniem.Szczególnie na “Naszej-Klasie”.Chcę pisać a kursor nieruchomieje. Stukam w czcionkę i nic się nie pisze.Czasami po kilku sekundach a czasami po kilkunastu wyskakuje,wyskoczy literka.Jeżeli ktoś może mi podpowiedziec,co mam zrobić,to bardzo proszę o odpowiedz.

Iwa246 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Iwa246, podałeś znikomą ilość informacji więc proszę o podanie wersji systemu operacyjnego, przeglądarki internetowej, programu antywirusowego, częstotliwości taktowania procesora, ilości pamięci RAM, temperatur, napięć, ilości i nazw uruchomionych programów wraz ze startem komputera. Czy w czasie pisanie na stronie Nasza-klasa ściągasz pliki czy problem występuje tylko na jednej stronie czy na wszystkich.

Wg mnie strasznie zamulony komputer.

Przeskanuj sobie najpierw czymś antywirusowym/robakowym itp. a potem Odkurzacz, CCleaner itp.