Kłopoty z LAN-em

za każdym razem jak włączam komputer nie chodzi mi internet i musze kombinowac jak go tu włączyć.Nie wskakuje automatycznie adresy IP itp.Jak chodzi to różnie.Zmiena mi sie ciągle szybkość np.rano chodzi szybciej.Czy zależy to od ilości osób korzystaacych z tej sieci?Dlaczego przy ściąganiu prędkość nie jest stała gdy gość mówił że powinna być w granicach 60-65 klb/s a jest 40 lub 20.Z góry dziękuje

[quote name=<<>]Zmiena mi sie ciągle szybkość np.rano chodzi szybciej.Czy zależy to od ilości osób korzystaacych z tej sieci?

oczywiscie ze zalezy od ilosci osób na sieci.ja kozystam z Lan i mam taki sam problem z transferem.tylko ze u mnie na sieci sa zablokowane programy p2p i nie mam az takich problemow z transferem

no dobra ale dlaczego internet po kazdym włączeniu komputera nie chodzi???

Przedstaw ten problem administratorowi sieci. To jego problem, aby klienci nei mieli problemów z siecią.

a wiecie dlaczego nie chce sie zainstalować service pack 2??? I jaki antywirus jest najlepszy???

Prawdopodobnie dlatego, że twój WinXp to pirat…

[quote name=<<>]I jaki antywirus jest najlepszy?

[quote name=<<>]a wiecie dlaczego nie chce sie zainstalować service pack 2

WinXP nie musi być piratem,kiedyś ktoś mi mówił że już rozwiązali ten problem z instalacją na piratach :?

Z tego co widze na forum, to wiele pirackich windowsów nie przyjmuje SP2…

pokazuje że zły klucz do windowsa czy coś takiego

[quote name=<<>]pokazuje że zły klucz do windowsa czy coś takiego

pirat

[quote name=<<>]pirat