Kłopoty z Motorola Moto G7 Power

Dzień dobry.
Od dwóch tygodni jestem użytkownikiem smartfona Motorola Moto G7 Power i napotkałem w tym czasie dwa problemy. Poprzedni telefon ASUS Laser Zenfone 2 i tego na pewno nie było.

  1. komputer PC nie widzi telefonu “po kablu” USB, próbowałem dwóch różnych kabli i gniazd USB; nie wyświetla się propozycja po podłączeniu “ładowanie, transfer plików itp.”
  2. nie mogę przy pomocy WiFi sterować kamerą przenośną MANTA (w Asusie za pomocą dedykowanej aplikacji bez problemu, tutaj komunikat, że brak internetu).
    Telefon nowy, nie brandowany w żadnej sieci. Pomoże ktoś?
    Jacek

Nic nie wyskakuje jak zaznaczysz transfer plików.

Co do kamery Wi-FI, to niby w tym telefonie szwankuje LTE, niby szybko przeskakuje wtedy na 3G/2G.


Motorola Moto G7 Power

Ja mam go od dwóch dni i na razie nie sprawdzałem jak go widzi Windows 10 po podpięciu kablem USB.
Gubienia rozmów ani LTE nie testowałem na razie.

  1. zrób zrzut ekranu co widnieje na ekranie komórki po podłączeniu kabla pod USB komputera
  2. Łączysz się za pomocą tej aplikacji ?

Posiadam ten model. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pierwszy problem, ale u mnie też nic się nie wyświetla. Muszę ustawiać rodzaj połączenia (transfer plików/ładowanie) w ustawieniach telefonu. Co do tej aplikacji to niestety nie wiem jak pomóc.

1 polubienie

A gdzie znalazłeś opcje rodzaju połączenia?

Nie masz w ustawieniach z wyszukiwarki:

u mnie nieaktywne, bo niepodłączony do PC.

Po zmianie na trzeci kabel wszystko działa - temat do zamknięcia.

1 polubienie