Kłopoty z Paragon Hard Disk Manager 2011

Witam.

Pewnień czas temu zmieniałem objętość partycji na dyskach programem Paragon Hard Disk Manager 2011 Suite Advanced Recovery CD based on WinPE, wszystko poszło OK, ale wczoraj chciałem przenieść folder z tym programem i okazało sie to niemożliwe, ponieważ program jest otwarty w systemie.

O co tutaj chodzi?

Zobacz w Menedżerze zadań (Ctrl+Alt+Del) czy nie ma przypadkiem uruchomionego procesu tego programu.

Sprawdzałem, ale nic nie zauważyłem, jeśli nie mozna przenieść folderu, ponieważ jest otwarty w systemie, to moze go wykasować przed otwarciem sie systemu, czyli wierszem poleceń?

najpierw skopiuj ten folder i wklej tam gdzie chciałeś a póżniej usuń np

odkurzacz moduł do zablokowanych plików

Niestety, Odkurzacz nie dał rady(komunikat iz program musi być silnie chroniony)… jakieś inne propozycje?

Moze jednak go wykasować wierszem poleceń?

możesz spróbować ale uruchom jako admin ale nie ususnie ale spróbować możesz

http://pocket-killbox.softonic.pl/ użyj tego

zwiezak , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum.

Pawcio też nic z tego, próbowałem wszystkich trzech opcji.

Tragedia…

spróbuj w trybie awaryjnym

f8 podczas uruchamiania

Mozna coś wiecej na ten temat?

Nie bardzo orientuję się się co i jak.

w trybie awaryjnym wszystkie usługi są wyłączone pozostają tylko te krytyczne i wtedy program by nie był używany i byś mógł z nim zrobić co chcesz

podc zas uruchamiania komputera naciskasz f8(ewentualnie na wyborze systemu) i powinny się pokazać tryby w jakich możesz uruchomić komputer a tam wybierasz tryb awaryjny

OK i co dalej?

Nie próbowałem tego, wiec poproszę o dokładną instrukcję jesli mozesz…

W trakcie uruchamiania systemu po tym tekście z biosem wciskasz F8 ile wlezie. Odpalasz Tryb Awaryjny, logujesz się na swoje konto. Wtedy będziesz mógł przenieść pliki Paragona. Lub poszukaj czy niema jego usługi:

Start -> wpisz Uruchom -> uruchom -> msconfig -> zakładka usługi

Jak jest to wyłącz, zrestartuj system. [Oczywiście może być ich kilka, więc szukasz ich.]

plus spod trybu awaryjnego usuń te pliki co teraz nie możesz

Odpaliłem Tryb Awaryjny i… nie mam pojęcia co dalej, na ekranie widać to- http://images47.fotosik.pl/1074/93cc7f6244410031med.jpg

Bardzo proszę o DOKŁADNĄ instrukcję co i jak.

nie odpaliłeś tylko weszłeś w wybieranie trybu uruchamiania komputera i tam wybierasz tryb awaryjnego i spod niego próbujesz usunąć ten folder

PS. tylko się nie przeraź wyglądem

Poruszasz się strzałkami Góra Dół i wybierasz Tryb Awaryjny. Potem normalnie uruchamia Ci się system, ale tak jakby był czysty [żadnych innych programów].

Dodane 03.09.2011 (So) 11:29

Kolega nie przerazi się, wygląd w Trybu Awaryjnego Windows 7 jest w 70% podobny do oryginalnego wyglądu Windows 7 [chyba, że coś kombinowałeś z stylem…]

tylko ma inną skórkę tą klasyczną czyli bez aero i żadnych przezroczystości

Dziękuję, Panowie!

Wszystko zadziałało, program wykopany, nic sie nie posypało, jest dograne.

Szukałem, czy na tej stronce są jakieś punkty przyznawane za pomoc, ale najwyraźniej nie ma czegoś takiego.

Więc jeszcze raz DZIĘKUJĘ.

=D> dla Was.

:biggrin: dla mnie.