Kłopoty z wentylatorem w Californii Access 9600

Witam mam problem z łożyskiem wentylatora (?). Mam tego notebooka od blisko 4 lat. Po 2,5 roku (w grudniu) popsuł się wentylator więc wysłałam komputer do serwisu. Po blisko miesięcznych zmaganiach dostałam go z powrotem i działał normalnie. Wczoraj zaczął wydawać te same dźwięki co kiedyś. Minęło trochę ponad pół roku. Mam takie pytania:

  1. czy mogę żądać naprawy gwarancyjnej w związu z tym że najwyraźniej słabo go naprawili w grudniu (prawdopodobnie wsadzili jakąś słabą lub używaną część)

  2. czy jest możliwość kupienia gdzieś podzespołów - tanio

Za pomoc dziękuję

Jeśli masz gwarancję na usługę,to podejrzewam że max 3 miesiące od dnia naprawy - poczytaj.

Szukać wentyla jak wiesz jaki,sklepy,Allegro,serwisy lub dać zlecenie do serwisu na wymianę na nowy.

Możliwe ze masz za wysokie oproty wiatraka poszukaj programu który zmniejsza obroty wiatraka podaj jaką masz płyte g

Złączono Posta : 23.10.2006 (Pon) 9:59

jak masz gigabyte to użyj easy tune

Komputer brzęczy a po przjściu w stan wstrzymania słychać odgłos jakby przejchać palcem po grzebieniu. Narazie jest cicho ale ostatnio to robiło się coraz głośniejsze. Jeżeli to tylko problem z ustawieniami to byłoby super. Gdzie znależć nazwę płyty głównej bo w Menadżerze urządzeń nie widzę???

To lap.

Co Ci dadzą programy jak wentyl uszkodzony lub zakurzony,a może coś wciągnął w łopatki.

Sprawdź CD do lapa,może masz aplikacje monitorującą pracę lapa to zainstaluj.