Kłopoty z wyświetlaniem strony

(Lokioki) #1

Ratunku nie wiem czemu ale nie otwiera mi sie gif http://homepage.ntlworld.com/r.solarczy ... y_ACN2.gif

ani żaden element z tej strony. Przglądarka zgłasza mi że nie mozna wyswietlic strony(IE) albo odnalezienie homepage.ntlword.com bylo niwmozliwe(Firefox) RAtunku co mam zrobić??

P.S Przepraszam że jako debiutan zakładam temat ale jestem zdesperowany

(Magik) #2

Moze chwilowy przestój.

U mnie w Operze normalnie się otwiera (dla potwierdzenia - ten gif to logo pewnej stacji TV).

(fiesta) #3

Nie masz za co przepraszać.

Zacznij może od przeczysczenia folderu Temporay Internet Files

(Lokioki) #4

Przeczyściłem temp, przeskanowałem anty-virem później wyłączyłem go oraz wszystkie firewalle adwary i inne bzdety i dalej nic. Pomysł mój następny to punkt przywracania systemu. Bo jakiś tydzień temu jeszcze mi to działało!!

(Marsmo) #5

A może jednak...! :?

Więc powstaje pytanie, co ten gif (znak zastrzeżony - > logo) robi na prywatnej stronie...? :roll:

(Damian) #6

Mi również teraz tego gifa nie chce otworzyć :?

No ale skoro wczoraj z tego co widze, kolegą i koleżanką otwierało to sprawdź, czy adres strony nie figuruje na liście w pliku:

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS

Jak jest to go usuń i zapisz zmiany.

(Szeryf118) #7

A u mnie ten obrazek otwiera się bez problemu.

(Damian) #8

W tym momencie u mnei również włazi :slight_smile:

Widocznei chwilowy przestój...

Także niech kolega zastosuje się do mojej rady, moze pomoże.

(Lokioki) #9

Działa jako baner. Nie znam sie na prawach autorskich to nie moja strona. Szkodliwość czynu żadna.

Nie figurowal ale i tak profilaktycznie usunąlem wszystko z tego pliku co nie było komentarzem.

Prosze o dalsze pomysły będe próbował wszystkeigo bo tak strona potrzebna mi jest do życia jak powietrze. Z góry dziękuje.