Kłopoty z wyświetlaniem strony

Ratunku nie wiem czemu ale nie otwiera mi sie gif http://homepage.ntlworld.com/r.solarczy … y_ACN2.gif

ani żaden element z tej strony. Przglądarka zgłasza mi że nie mozna wyswietlic strony(IE) albo odnalezienie homepage.ntlword.com bylo niwmozliwe(Firefox) RAtunku co mam zrobić??

P.S Przepraszam że jako debiutan zakładam temat ale jestem zdesperowany

Moze chwilowy przestój.

U mnie w Operze normalnie się otwiera (dla potwierdzenia - ten gif to logo pewnej stacji TV).

Nie masz za co przepraszać.

Zacznij może od przeczysczenia folderu Temporay Internet Files

Przeczyściłem temp, przeskanowałem anty-virem później wyłączyłem go oraz wszystkie firewalle adwary i inne bzdety i dalej nic. Pomysł mój następny to punkt przywracania systemu. Bo jakiś tydzień temu jeszcze mi to działało!!

A może jednak…! :?

Więc powstaje pytanie, co ten gif (znak zastrzeżony - > logo) robi na prywatnej stronie…? :roll:

Mi również teraz tego gifa nie chce otworzyć :?

No ale skoro wczoraj z tego co widze, kolegą i koleżanką otwierało to sprawdź, czy adres strony nie figuruje na liście w pliku:

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS

Jak jest to go usuń i zapisz zmiany.

A u mnie ten obrazek otwiera się bez problemu.

W tym momencie u mnei również włazi :slight_smile:

Widocznei chwilowy przestój…

Także niech kolega zastosuje się do mojej rady, moze pomoże.

Działa jako baner. Nie znam sie na prawach autorskich to nie moja strona. Szkodliwość czynu żadna.

Nie figurowal ale i tak profilaktycznie usunąlem wszystko z tego pliku co nie było komentarzem.

Prosze o dalsze pomysły będe próbował wszystkeigo bo tak strona potrzebna mi jest do życia jak powietrze. Z góry dziękuje.