Klopoty ze sciaganiem

Wiem, juz to bylo… ale ja teraz od paru dni z wortalu - dobreprogramy - kompletnie nic nie mog sciagnac, nawet aktualizacji tlena, zreszta o dziwo to samo jest na tlenie - http://www.o2.pl. Nic mi nie dziala… pobierze 3-4 kB i koniec, przekroczony czas… mam IE6, nie mam SP2… tydzien temu bylo dobrze… pomozcie, ratujcie, jestem mlodym 9nie wiekiem0 uzytkownikiem…

Wyczyśc może cookies, temporary internet files…

W jaki sposób ściągasz programy??

Czy stosujesz jakiś akcelerator pobierania w stylu: Get right, DAP, Flash get ??

Wszelkie cookies wyczyscilem, sciagam przy pomocy Star Downloader… Dziekuje za zainteresowanie moim klopotem, prosze o pomoc…

Przecież ten akcelerator obsługuje wznawianie częściowo pobranych plików. I co nie wznawia ?

Może spróbuj któregoś z tych które wymieniłem.

Może tutaj diabeł pogrzebany…

Podjalem probe na Free Download Manager - zero, ani nie drgnie… A moze cos mam zablokowane? proba pingowania na dobreprogramy - 62.111.180.24 - zadnego polaczenia, nic nie odebrane… wyslane cztery - odebrane - 0… to chyba zbyt madre jak na moje lata… nie wiem czy jeszcze cos probowac… goraco pozdrawiam

Ale ściąga niby akceleratorem… :?

Zresztą IE też można; skasuje się akcelerator - włącza się systemowe okno ściągania. :slight_smile: Co prawda trwa dłuuuuużej, ale idzie… 8)

jurek1946 - Czy nie masz przypadkiem ustawionej blokady wyskakujących okien?

Na czym sprawdzałeś te pingi? Na firewallu czy jakimś programem?

Ja nie wiem co to znaczy blokada wyskakujcych okienek! A sprawdzalem pingi na - start - uruchom - command… kiedys podpatrzylem jak to robia instalatorzy internetu… pozdrawiam…

Czy Twoja przeglądarka działa samodzielnie, czy też np. swego czasu instalowałeś do niej jakieś nakładki (czyli takie programy wspomagające) np. Avant Browser lub MyIE? Bo te programy mają w opcjach ww. blokadę okienek. Zresztą alternatywne przeglądarki też, ale o to nie pytam… bo mówisz o IE. Albo też możesz mieć zupełnie niezależne programy, które taką opcję blokady pop-upów posiadają… :roll:

Czy masz zainstalowanego firewalla; jeśli tak - to czy jesteś pewien jego konfiguracji? I dalej -> jeżeli go masz, wyłącz go chwilowo dla sprawdzenia i zainicjuj z powrotem jakiekolwiek ściąganie.

Jednak Tlena ściągnąłem bez problemu :smiley: