Kłopoty ze stylem

Mam maly problem dotyczący zmiany stylu w windowsie XP. Ściągnełam i zainstalowałam program UXTheme Multi-Patcher 4.0, po czym wchodze w: C/Windows/Resources/Themes i wybieram odpowieni folder który nic w sobie nie zawiera.A muszę dodać,że ściagnełam pare stylów żeby sprawdzić. I za pomocą: Właściwości/Kompozycje/Przegladaj nic mi nie wyszukuje, tak jakby ściągniete przeze mnie foldery ze stylami były puste.

Pliczek który jest stylem, zazwyczaj o nazwie coś-tam.msstyles uruchom klikając w niego 2 razy, powinno zadziałać i pokaże się okienko właściwości ekranu

No tak ale ja nie posiadam żadengo pliku z nazwą coś-tam.msstyles. W folderze jest obraz, który będzie umieszczony na pupicie i “Plik styl wizualnego systemu Windows”. I klikając na ten plik owszem otwiera mi sie okienko właściwości ale nie ma załadowanego danego stylu. Przeglądając tak,że nie może mi go znaleźć :frowning:

http://windows.online.pl/windowsxp/xp02.htm

Mam nadzieję że to Ci wsystko wyjaśni, w razie niejasności pytaj

Nie no to chyba ja jestem głupia bo nadal nic z tego. Pozmieniałam co miałam zmieć w systemie,ściagnełam uxtheme.dll. I nic,naciskając na plik msstyles faktycznie pojawia się okno właściwości ale ze stylem bierzącym i nic nie da się zmienić. Już powoli głupieję od tego. Nie rozumiem jednego:"Najprościej niech zrobi to za nas gotowy i darmowy Patcher: UxThemePatcher (17 kB).

Program przepisuje 8 bajtów UxTheme.dll i tworzy kopię UxTheme.pat. Teraz wystarczy zamienić pliki." -> ale jakie pliki zamienić?Szczerze mówiąc podana przez nich instrukacja nic nie daje.

napierw zobacz jaki masz system, klikni prawym przyciskiem myszy na “mój komputer” i wybierz właściwości, na samej górze masz napisane jaki masz system i jaki masz dodatek service pack.

Mam windows XP - wersja 2002. Dodatek SP 2

No więc tak, pobierasz programik UXtheme pacher, tu jest wersja która zrobi wszystko za Ciebie --> UXTheme pacher

Nastepnie musisz wyłączyć przywracanie systemu, klikasz prawym przyciskiem myszy na “mój komputer” wybierasz właściwości, odnajdujesz zakładkę “przywracanie systemu” i zaznaczasz opcje “wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach” i klikasz OK.

Teraz wystarczy uruchomić program UXtheme pacher i on zrobi wszystko za Ciebie, pamiętaj!! kiedy pojawi sie komunikat Ochrony plików systemu windows o zastąpieniu plików windowsa prez nieznaną wersję musisz kliknac anuluj. Nastepnie potwierdzasz że chcesz zachować nierozpoznaną wersje plików klikajac TAK Potem jeszcze chyba tylko restart systemu i gotowe.

Na zakończenie zciągnij ten motyw --> MOTYW

i ciesz się nowym wyglądem windowsa :smiley:

Chyba pozostało mi tylko podziękowac Tobie za pomoc. Wszystko działa i jest ok :slight_smile: Motyw ściągnełam, pozostało mi tylko poszukać jakiejś zielonej tapety :smiley: Jeszcze raz dzieki :smiley:

Złączono Posta : 10.09.2006 (Nie) 21:48

:oops: Ups,z radości nie zauważyłam tapety :slight_smile: Teraz jest ok :stuck_out_tongue:

Zobacz jescze tutaj

http://www.centrumxp.pl/Skiny/

http://www.themexp.org/listings.php?type=vs&view=date

Tylko nie zciągaj nic z rozszerzeniem .exe bo to zazwyczaj wirusy !!