Kłopt z wysyłką na tablicy.pl

otóż wysłałem komuś (działającom) karte graficzną wartą jakieś 80zł-jest troche strara.ale tak druga pisze że nie działa mu nie ma obrazu!!.i tu jest moje pytanie czy takie coś można reklamować ,czy można nie zgodzić się na zwrot pieniedzy bez żadnych kosekfencji bo nie wiadomo co ta druga osoba z nią robiła np;podkrecała ją sobie

jak to wygląda ??

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Witam,

 

Wydaje mi się że że musicie dogadać się po prostu między sobą serwis tablica.pl jest za odbiorem tylko i wyłącznie osobistym ciekawe po jakim czasie osoba kupująca zgłosiła nie działanie karty.

Jaka to karta graficzna może po prostu nie podłączył dodatkowego zasilania zbyt słaby zasilacz? Spróbuj najpierw w ten sposób zapytać. Może niech sprawdzi w komputerze u kolegi. Jak wysłałeś sprawną możesz po prostu nie zwrócić pieniążków chyba, że Ci założy sprawę cywilną za 80zł inaczej nie odzyska pieniędzy ale może uda się Wam jakoś dogadać.