Klucz aktywacji wielokrotnej przekroczył limit

Witam.

Mam problem z kluczem do windy z msdnaa. Mianowicie, podczas próby aktywacji wywala mi błąd o treści “serwer aktywacji zgłosił, że klucz aktywacji wielokrotnej przekroczył limit”. Co to oznacza? Kilka razy reinstalowałem z tego obrazu i było wszystko ok, a nagle taka buba.

Dostęp do klucza powinienem mieć do 03-10-2013. Nikomu go nie dawałem, więc nie bardzo rozumiem co się dzieje :expressionless:

Na coś takiego czasem pomaga aktywacja telefoniczna. Jeżeli nie, zostaje kontakt z osobą odpowiedzialną za MSDNAA w obrębie uczelni.

Nie wiem czy to prawda, ale klucze z MSDNAA można aktywować tylko kilka razy bodajże 5 (mówię chyba bo na mojej uczelni tego problemu nie miałem, ale gdzieś o tym czytałem).

Przecież to byłby kompletny bezsens… No nic , to chyba pozostaje mi wgrać dellowego oema.

edit:

zadziałał sposób z tego linku

http://www.mobilo24.eu/aktywacja-produk … zyl-limit/

rozwiązane, chociaż przyczyna niejasna.

Po pewnej liczbie aktywacji w pewnym okresie czasu może się pojawić taki komunikat - niekoniecznie 5, bo licznik się “zeruje” po określonym czasie. Dotyczy zarówno wersji z MSDNAA, jak i “zwykłej” wersji BOX. Po aktywacji telefonicznej wszystko będzie działać znowu przez pewną liczbę aktywacji.

tak jak pisałem, aktywacja telefoniczna zadziałała, sporo pracy z wpisywaniem tych liczb ale działa.

jak na moje to do zamknięcia, chociaż i tak nie wiem czemu MS tak utrudnia życie…

ps. z playa na ten nr 00 800 12 11 654 nie polecam dzwonić przy aktywacji. 32zł za połączenie międzynarodowe, a jest napisane, że bezpłatne… bez komentarza.

knyku , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.