Klucz aktywacji

Pozdrowienia,mam pytanie dostałem vistę na rok od Bila wypełniłem podałem ten pin i dostałem klucz i wszystko ok natomiast z everesta podaje mi inny klucz produktu dziwne nie ? tu mam numer i tu mam numer ale są inne…system chodzi mam 20 dni na aktywację(czekam za płytą założę to uaktywnię) ale sam jestem ciekawy jedna płyta a 2 klucze,co jest? :idea:

Może to wersja *oem na 2 kompy ?

Dziwne. Też mam tą Vistę i Everest pokazuje mi ten sam klucz, który dostałem po wpisaniu pinu. Sprawdź co będzie pokazywało jak już aktywujesz system.

to nie jest wersja oem to jest z płyty na rok od Billa za 30 zł był pin strona żeby wejść zarejestrować ,wszedłem wypełniłem emailem przysłali klucz produktu i wszystko a jak wchodzę w everesta to mi podaje inny numer ,na wszelki wypadek zapisałem ,tylko sam jestem ciekawy czemu są inne dopiero jak założę płytę to będę aktywował tylko czemu nie sa takie same? a gdybym spróbował z tego co mi podaje everest to co przecież to nie jest ten klucz co dał microsoft?nie za bardzo kumam ?

Co się przejmujesz, najwyżej zmienisz klucz produktu na ten który otrzymałeś i po sprawie 8)

rokko , racja tylko nie rozumiem tego wszystkiego bo na tą chwilę tak naprawdę mam 2 klucze niewiem drundnąc do nich się spytać?

A z jakim kluczem był zainstalowany Windows? Może bez klucza i system sam wygenerował klucz czasowy na 30 dni.

dzieki zadzwoniłem tlumaczyłem tej kobiecie co z nią rozmawiałem co i jak ale żeśmy się nie dogadali i dalej nic nie wiem… #-o jeszcze sprawdziłem KeyFinderem i pokazał ten sam klucz co Everest .vista faktycznie instalowałem bez klucza i może faktycznie windows sam wygenerował klucz czasowy na 30 dni? #-o