Klucz do Ashampoo Burning Studio 7

Czy wie ktoś,jak zdobyć klucz do Ashampoo 7, miałem ten 30-to dniowy,i teraz potrzebuję licencyjny,ponieważ mam Viste,a on mi najlepiej na niej chodzi,no i przerabia filmy. A na stronie do pobierania kluczy,jest tylko do wersji 6.

Jeżeli masz demo to musisz sobie kupić klucz a jeżeli pełną wersję to musisz się zarejestrować na stronie producenta

aby otrzymać klucz.

Kupić licencję na wersję 7.

Wersja 6 jest darmowa dla czytelników vortalu dobreprogramy.pl i też działa pod Vistą.

A 7 była dołączona do jakieś gazety komputerowej. poszukaj. bo dosyć często ten program pojawia się w czasopismach komputerowych a jeśli masz pełną wersję to się tylko zarejestrój

Chyba chodzi Ci o Ashampoo Burning Studio 2008, a to okrojona wersja darmowego Ashampoo Burning Studio 6.6 dostępnego na Vortalu -> TUTAJ.

P.S. Swoją drogą, to niezły chwyt marketingowy z tym numerkiem 2008 przy nazwie :roll:

Sam się na to nabrałem.

Nie,nie o Ashampo Burning Studio 2007, tzw: 7, to 2008 to jest wielka lipa,to praktycznie to samo co wersja 6 darmowa. Najleprza jest 7 ale niestety płatna.

Już nie przesadzajcie. Licencja na Ashampoo Burning Studio 7 (wg strony domowej programu) kosztuje 39,99 dolców. Przed chwilą sprawdzałem i średnia cena dolara na dzień dzisiejszy wynosi 2,26 zł. Co daje 90 zł za licencję. 1% ten ceny to 0,9 zł, użytkownik po darmowej rejestracji wersji 6 dostępnej w vortalu otrzymuje zniżkę 75% na zakup licencji dla wersji 7. Czyli płaci tylko 25% pełnej ceny licencji, 25x0,9 daje 22 zł i 50 gr - tyle trzeba zapłacić za licencję na 7 wersję Ashampoo Burning Studio. Myślę, że to naprawdę niewiele. Zawsze też można kupić nagrywarkę w wersji BOX i otrzymać Nero Smart OEM ale znając życie, to różnica między ceną napędu w wersji OEM i BOX będzie większa od tych 22 zł 50 gr za program, który nie jest w żaden sposób przypisany do napędu optycznego.

Jedyną wadą jest, to że po rejestracji mailowej Ashampoo Burning Studio 6 producent wysyła na podaną skrzynkę pocztową mnóstwo reklam :(, podejrzewam że przy zakupie wersji 7 ze zniżką nie można wyrejestrować maila (sprawdzał ktoś?). Dlatego najlepiej jest rejestrować program na skrzynkę-śmietnik, a jak ktoś używa płatnej poczty elektronicznej i nie chce zakładać dodatkowej to chyba najlepszym wyjściem będzie zakup normalnej licencji.

a czy przypadkiem nie ma linku na końcu tych e-maili co przychodzą aby kliknąc gdy nie chcemy dostawać wiecej linków?

Czyli jeśli ściągne wersje 6 i ja zainstaluje,to będe miał to 75% zniżki? A czy to jest jakaś specjalna wersja tej 6, czy zwykła?

Jest to specjalna wersja 6, przygotowana dla czytelników vortalu dobreprogramy.pl, a można ją pobrać TUTAJ. Tak powinieneś mieć zniżkę.

Narv, nie łam się. Ja też dostaję całą masę spamu od ashampoo, można na szczęście zmienić adres mailowy.

gregori 28- Co do uzyskania klucza do tego programu, to po rejestracji powinien być dostępny. Aha, można ułatwić sobie procedurę rejestracyjną, tworząc na ashampoo darmowe konto (mam nadzieję, że rzeczywiście jest darmowe), dzięki któremu w trakcie rejestracji programu tej firmy, wystarczy wpisać swój numer i od razu wejść na swoje konto, zamiast odpowiadać na maila z potwierdzeniem rejestracji. Można też zaznaczyć opcję, aby ten mail z kodem rejestracyjnym został przesłany na podany adres. Tylko raz miałam problem z rejestracją jednego programu, czyli to rozwiązanie raczej się sprawdza.

Aby nie dostawać spamu od ashampoo, w trakcie instalacji trzeba zaznaczyć opcję, że nie chce się dostawać od nich żadnych informacji na temat nowych produktów i promocji. Nie wiem do końca, czy to by pomogło, bo niestety sama nie wpadłam wcześniej na ten pomysł.

a i jeszcze jest chyba na końcu każde reklamy link jeśli chcemy deaktywować te maile reklamowe

Można wysłać 9 rekomendacji tego programu i dostać darmowy klucz do Ashampoo BS7 podobno. Tylko jak próbuję wysłać tę rekomendację to system nie akceptuje. Analogicznie na dole powinna się pojawić informacja do kogo wysłałem rekomendacje i kiedy. Może mi ktoś pomóc ? :wink: