Klucz do Call of Duty, gdzie kupić?


(Mefisto) #1

Pytanie jak w temacie-chciałbym kupić sam klucz do Coda 5, żeby móc pograć przez neta. Gdzie można dostać w uczciwej cenie klucz? Nie chcę wersji pudełkowej, bo dodatkowo trzeba płacić za przesyłkę i czekać..


(Patryk94) #2

pierwszy link na allegro jaki znalazłem. to nie było trudne poszukac samemu, ale przecież lepiej jest iść na łatwizne i niech zrobią to za mnie inni :roll:

http://allegro.pl/call-of-duty-5-world- ... 93808.html


(Gardner) #3

Ewentualnie jeżeli nie znajdziesz nic sensownego na allegro (wiadomo, szansa, że konto ma bana na różnych serwerach) no to jazda ze Steam - za pudełko i płytę na pewno nie zapłacisz, a płacisz za samą licencję, gra się pobierze poprzez Steam i zaktualizuje do najnowszej wersji.


(Pbk24) #4

Najlepiej kupić grę na koncie Steam bez obawy o zbanowanie.

Za grę łatwo zapłacić choćby przez PayPal. Taką odpowiedź znalazłem na forum FAVORE.pl

Jak zapłacić za grę na Steam

http://www.favore.pl/forum/komputery-in ... 890,0.html


(Mefisto) #5

O ile się nie mylę to CoD 4 i 5 nie były wersjami steamowymi, nie? Poza tym STEAM jest cholernie drogi i chyba w tej cenie nie dostanę gry na tą platformę...

Masz rację-poszedłem na łatwiznę :). Mimo wszystko dziękuję za linka, wygląda że można kupić na allegro.


(Adamsubzero) #6

To większej bredni nie słyszałem, szanse masz równie dużą jak i przy kupnie samego kluza z niewiadomego pochodzeni, ba nawet większą bo w przyszłości możesz liczyć, że ktoś odzyska konto i bye bye konto, ewentualnie administrator odkryje aukcję i końcówka również wszystkim znana :slight_smile:


(Mefisto) #7

Może masz rację, ja nigdy kont ze STEAMa nie kupowałem. Klucze jak są sprzedawane ze skanem to bezpieczniejszy sposób, nie?


(Adamsubzero) #8

Tak o ile masz napisane, że kupujesz rownież skan klucza w innym przypadku najlepiej zawsze jest czekać na okresy świąteczne wtedy gry baaaaaardzo tanieją, co prawda nie najnowsze, ale da rady załapać się na fajne gry za 20-30zł kupione ze sklepu Steam'a.


(Mefisto) #9

Na podanej aukcji jest napisane, że dołącza skan. Do świąt jeszcze trochę zostało :wink:, chyba że mówimy o zajączku, jajku, baranku itd :smiley:


(Gardner) #10

Nie ma CoD4/5 na Steam? http://store.steampowered.com/app/10090/ Ja szczerze polecam jednak CoD4, World at War jest jednak powszechnie uznawana za nieudaną pozycję, a w CoD4 znajdziesz więcej graczy oraz serwerów.


(Mefisto) #11

A CoD 5 po sieci też jest słabe? Słyszałem, że singiel nie jest wybitny, ale mapy w multi podobno dobre..

Co do STEAMa to nie wiedziałem, że można te gry kupić-ale 40€ to lekka przesada! To już wolę z allegro wziąć klucz za 50zł, ta gra nie jest warta 160zł !!


(Gardner) #12

WaW tak jak i Black Ops było tworzone przez Treyarch, a nie przez Infinity Ward, oba są uznawane za jakościowo mierne z powodu wielu bugów i problemów (szczególnie Black Ops, ostatnio beta tester, którego znam zrezygnował z szukania i próby naprawy błędów, bo niewiele to pomaga). Dlatego też odradzam produkty Treyarch i polecam IW, szczególnie CoD4 (na Steam kosztuje chyba 30€, a nie dziw się, że tak drogo, bo CoD4 wciąż jest jedną z popularniejszych gier (przynajmniej wg Xfire, CoD4 jest bodajże na 4 miejscu)).

Swoją drogą możesz kupić klucz na allegro i zobaczyć czy będzie działać, jednakże wydaje mi się, że klucz do jednej z popularniejszych gier za 50 zł to raczej tylko na single player, bo pewnie na MP ma bana.


(Mefisto) #13

Ale tak chodzi teraz CoD4, wersje pudełkowe są już po 60-70zł, więc myślę że klucz będzie ok. Tak na prawdę do singla to nikomu klucz nie potrzebny. Zresztą kto sprzedawałby zbanowane klucze?!


(Adamsubzero) #14

A z jakiej okazji ma sprzedawać zbanowane klucze? Jeśli klucz jest zbanowany to w ogóle go nie wklepie do systemu Steam, ewentualnie jeśli był fałszywie wykreowany to może dostać bana na całe konto. Najlepiej jest kupować u osób, które mają sporo pozytywów i tyle.


(Gardner) #15

@Hurricane - przypomnę tylko, że Call of Duty wymaga Steam od Modern Warfare 2, poprzednie części można poprzez Steam kupić, jednak można kupić wersję pudełkową, która nie potrzebuje Steama.

A po co ludzie sprzedają zbanowane klucze? Pewnie po to samo, po co sprzedają zbanowane konta Steam, albo kradzionego... wyłudzenie kasy, mi się nie przyda, a można zarobić...

Podsumowując: CoD4 i CoD:WaW nie wymaga Steam (chyba, że jest przezeń kupiony) - klucze można opchnąć chociaż nie będzie działać multi


(Mefisto) #16

Kupione u tego sprzedawcy, multi działa, wersja jest pudełkowa-nie steamowa.