Klucz do W7 z allegro - Fake ? Cena


(indepedente) #1

Witam, tak jak w temacie, znalazłem w internecie na allegro aukcję gdzie jest do sprzedania oryginalny klucz do Windowsa 7, sprzedający pisze, żę można sprawdzić jego autentyczność.

 

Chciałem się dowiedzieć co myślicie na ten temat ? Warto to kupić ? Wiadomo że windows kosztuje kilka stówek, a tutaj za chyba tanie pieniądze ma się oryginalnego windowsa 7, także chciałem się dowiedzieć co wy o tym myślicie ?

 

Podaje link do aukcji: http://allegro.pl/windows-7-ultimate-32-64-bit-pl-iso-oem-klucz-i4752322400.html

 

P.S. - Nie chcę robić żadnego spamu z aukcjami. Temat ma temat wyłącznie zapytania.


(Semtex) #2

Omijałbym, to wygląda na generator kluczy, nie masz w zasadzie żadnego dowodu legalności systemu, dostaniesz klucz na maila w TXT, bez COA itd.


(rgabrysiak) #3

Cześć,

 

Czy warto? Jeżeli chcesz mieć legalny system to nie warto. Raz - podejrzanie niska cena, dwa - klucze niewiadomego pochodzenia (być może są to klucze z MSDN bądź Technetu), trzy - brak dowodu legalności.


(Johny) #4

Wygląda na pirata,Ultimate to jest najdroższy Windows,a tu za 84 PLN ?


(system) #5

Jak chcesz z ciekawości, to napisz do niego, że chcesz sprawdzić autentyczność klucza :stuck_out_tongue: Ciekawe co odpowie, bo jak da linka do jakieś strony to już fake. Sprawdzić można jedynie dzwoniąc do Microsoft i podając pełny klucz :slight_smile: A wątpię aby on Ci podał takowy do weryfikacji.


(indepedente) #6

Czyli jak najłatwiej dowiedzieć się czy takie kluczę są oryginalne czy nie ? Czy taki użytkownik allegro powinien gwarantować ich autentyczność czy jak ?


(Triadalodz) #7

 

Jakby byłby to pirat, to Allegro już dawno by usunęli aukcję.

 

Muszą być oryginalne, żeby móc je sprzedawać na Allegro, przecież nie “piratów” nie wolno sprzedawać na Allegro jest to niezgodne z regulaminem.


(system) #8

Przeczytaj pierw to:

http://softonet.pl/publikacje/aktualnosci/Klucz.aktywacyjny.dla.Windows.8.1.Pro.za.60.zlotych.To.zwykle.oszustwo,300

 

A to cytat ze strony Microsoft: