Klucz Produktu - Jak wydobyć?

Witam,

Mam pewien problem. Otóż, mój ojciec kilka lat temu zakupił Windows 7. Zainstalowałem go na czystym dysku w laptopie (no OS). Niestety, kilka dni temu laptop padł. Nie mam pojęcia jak on to zrobił, ale mniejsza o to. Pliki systemowe zostały usunięte i laptop standardowo nie uruchamiał się i prosił o użycie opcji naprawienia systemu. Wszystkie opcje kończyły się fiaskiem. Więc postanowił sformatować C: I zainstalować go od nowa. Problem pojawia się w chwili gdy trzeba wpisać klucz produktu. Znajduje się tylko na naklejce certyfikatu, która się wytarła i jest problem z odczytaniem ostatnich 5 znaków. Wujek Google podpowiada tylko KeyFinder. Niestety generuje on zupełnie inny kod. Drodzy forumowicze, jak w temacie. Jak wydobyć oryginalny?

Wpisz ten z Keyfindera. To będzie ten właściwy klucz. Te z naklejki, raczej rzadko były identyczne z tym na którym faktycznie stał system :slight_smile:

Spróbuj jeszcze dla pewności

http://www.nirsoft.net/utils/produkey.zip

Okej, Dzięki :slight_smile:

Pangrys, tosiekbu

Czy zauważyliście w poście otwierającym wątek następujące dwa fragmenty:

?

Nie ma możliwości wyciągnięcia z zainstalowanego systemu Windows jakiegokolwiek (pozwalającego na aktywację) klucza jakimkolwiek programem, jeśli nie został on wcześniej wprowadzony ani do OSu ani do BIOSu

w takim wypadku powinien skontaktować się z MS myślę że po krótkiej weryfikacji powinien dostać klucz

Czajan racja małe rozpędzenie się z naszej strony :slight_smile:

Hmm, niestety posłużyłem się już radą kolegów wyżej… Co w takim wypadku?