Klucz Sieciowy, Sieć bezprzewodowa


(Slq Babe) #1

Witam. Mam problem z siecia bezprzewodowa w pracy dokladniej zrobilem ghosta systemu bo juz ostro szfanokowal.. i po przywroceniu systemu nie wiem czemu nie pamietam mi klucza sieciowego do sieci. Pracuje do od niedawna i nie moge znalezc zadnych papierow z haslami.. i nie moge podpiac kompa do sieci bezprzewodowej bo wola o klucz sieciowy... moge jakos sprawdzic jaki jest klucz sieciowy instniejacy ? czy musze znac takczy siak to haslo ?


(Chillout) #2

Odczyta Ci dotychczasowe klucze sieciowe.


(Slq Babe) #3

Uruchomilem to z poziomu administratora i nic sie nie dzieje nie pokazuje zadnych kluczy nie widzi zadnych sieci.. nic... a robilem to na komputerze gdzie jest wpisany zapamietany ten klucz sieciowy i wszystko dziala.... ?

Jakos specjalnie trzeba go uruchomic probwalem z tym parametrem urchomic co jest podany w readme ale i tak nic nie wyszukuje.


(ahonen97) #4

Witam Otworzyłem te klucze sieciowe to od razu kaspersky zablokował strone powiadomił o wirusach na tej stronie http://img.wklej.org/v/95057ScreenShot001.jpg


(Chillout) #5

Bez przesady. Program w ten sposób działa, w który Kaspersky'emu się nie podoba i tyle. Otwierałem tą stronę przy Nodzie, Nortonie i jakoś takich ostrzeżeń nie dostaje. Program też można ściągnąć z vortalu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... yView+1.18

viewtopic.php?f=15&p=1903524

viewtopic.php?f=15&t=282618&start=0&st=0&sk=t&sd=a