Klucz z wersji 32 bitowej do 64 bitowej

Witam!

Posiadam Windows 7 w wersji 32 bitowej. Jeśli kolega kupi wersję 64 bitową to czy mogę legalnie wpisać swój klucz?

Czy jest możliwość dokupienia lub dostania nośnika W7 w wersji 64 bitowej? System był kupowany oddzielnie.

Pozdrawiam

Oczywiście. Klucz będzie się zgadzał. Co innego w przypadku innych wersji (Home Premium, Professional, etc.).

Niekoniecznie.

Wersje masz OEM czy BOX? Jeśli OEM, to klucz nie wejdzie za żadne skarby - jest już aktywowany i połączony z Twoim komputerem. Jeśli BOX - najpierw odinstaluj u siebie.

Zadam inne pytanie - czy kolega kupując system nie będzie miał swojego klucza przypadkiem? Coś mi nie gra :^o

Hitm3n, a co ma do tego kolega? Kupuje Windows 7 HP 64 bit, ja mam dawno kupionego 32 bit OEM i kwestia w tym wątku była inna.

Kwestia jest taka, że gość kupuje system (oryginalny?) i jego kumpel chce wpisać swój klucz. Ale, jeśli ten kumpel ma klucz wersji OEM, to jak ma to zadziałać?

klucz pasuje ale w przypadku win7 OEM można używać tylko jednej wersji albo x64 albo x86 przy pierwszej instalacji decydujemy, podobnie jak w przypadku wersji językowej

Klucz za żadne skarby nie będzie pasował, jeśli jest to OEM, bo nie da się go aktywować przecież…

Hitm3n , jak to nie będzie skąd takie rewelacje wysnułeś ??

jeśli to ta sama wersja to pasuje jak najbardziej zarówno w przypadku OEM jak i BOX

Skoro jest aktywowany, to jak ma pasować? Pomyśl…

nie mówimy o legalności lecz o fakcie czy w ogóle pasuje

wpisać sobie może…

Mówimy, bo na forum piractwa się nie popiera. :slight_smile:

rozumiem przecież

a wracając do sedna xD

jeśli masz licencję to MS bez problemu wydaje kopie nośnika oczywiście odpłatnie.