Klucz zabezpieczeń sieciowych jest niepoprawny D-link 524

Witam. Mam problem z siecią bezprzewodową. Używam systemu vista, router D-link DI-524. Problem pojawia się już po włączeniu kompa. Nie mam połączenia z siecią. Kiedy chcę połączyć się z moim routerem wyskakuje komunikat “klucz zabezpieczeń sieciowych jest niepoprawny” - nie jest to prawda, bo klucz mam wpisany w dokumencie txt i za każdym razem go wklejam (skopiowałem z ustawień routera) Najdziwniejsze jest to, że czasami net się pojawia i nie wiem dlaczego. Kiedy mam internet wchodzę na router i klucz jak byk taki sam jak wpisuję, a mimo to pojawia się błąd. Proszę o pomoc. Mam dosyć ciągłego łączenia się z nadzieją na sieć. W razie czego mogę podpiąć screeny z ustawieniami. Z góry dziękuję :frowning:

A dlaczego za każdym razem wpisujesz klucz? Nie możesz go zapamiętać w systemie.

Zrób reset routera ustaw wszystko od nowa. Postaw sieć wifi, później zabezpieczenia WPA2 + klucz i zapamiętaj to.

Kiedyś mniałem podobny problem na Viście, u mnie pomogła zmiana SSID i usunięcie profilu sieciowego z systemu, ale możesz spróbować, jak pisał kolega wyżej, zresetować router i ustawić wszystko od nowa.

Pozdrawiam!