Kmode exception not handled

Dzisiaj rano wszystko działało w porządku. O 12 wyłączyłem komputer, a dopiero był włączany o 16. O tej 16 przy cięższych stronach/filmikach pojawiał się czarny ekran na 3-4 sekundy, a następnie ta informacja172180682_169777458334641_5775695218617129902_n .
Później zobaczyłem, że były dostępne jakieś aktualizacje, wiec uruchomiłem ponownie komputer. Niestety po uruchomieniu co kilka-kilkanaście minut zaczęło pojawiać się to afed1a9c62d6a517gen Informacje dostępne w internecie o tym błędzie nie za bardzo pomagały go rozwiązać, więc postanowiłem system od nowa przywrócić. Kiedy była już instalacja i 50%, to nagle wyskoczył mi ten błąd i całkowicie zepsuł instalacje systemu. Dopiero instalacja systemu za pomocą pendrive pomogła. Niestety jednak błąd Kmode exppection not handed nie zniknął i wciąż się pojawia co kilka-kilkanaście minut. Co może być tego przyczyną? Jak to naprawić?
Chyba błąd aktualizacji, to nie może być skoro od nowa system wgrałem, to tej aktualizacji nie powinien mieć.

Ten błąd oznacza ze wszystko moze być jego przyczyną. Procesor, ram, płyta sterowniki, bios.
U ciebie przed bsodami wyskoczył komunikat dotyczacy sterownika. Potem robiłes to co opisałeś.
Microsoft tak opisuje ten bład.

Jest tam coś co dotyczy tego błędu w trakcie instalacji.

" The error that generates this message can occur after the first restart during Windows Setup, or after Setup is finished. A possible cause of the error is a system BIOS incompatibility. BIOS problems can be resolved by upgrading the system BIOS version. "

“Błąd, który generuje ten komunikat, może wystąpić po pierwszym ponownym uruchomieniu podczas instalacji systemu Windows lub po zakończeniu instalacji. Możliwą przyczyną błędu jest niezgodność systemu BIOS. Problemy z systemem BIOS można rozwiązać, aktualizując wersję systemu BIOS.”