KMPLAYER - ustawienie rozmiaru filmu

Jak ustawić w KMPLAYERze odtwarzanie filmów żeby rozmiar nie dopasowywał się do ekranu?

tzn… np w VLC jak rozciagasz film albo dajesz na caly ekran to obraz zachowuje swoje wymiary (tylko wieksze)…natomiast w KMPLAYERze obraz sie “dopasowuje” do ekranu albo miejsca rozciagniecia myszką przez co np aktorzy przy trybie pelnoekranowym sa “wydluzeni” :smiley:

o …nie wiedzialam ze sa dwa programy o praktycznie takiej samej nazwie :smiley:

chodzi mi o The KMplayer (koreański odtwarzacz) http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 2.9.4.1434

Opcje > Zaawansowane menu

Ustawienia ekranu > Utrzymuj wyświetlanie współczynnika proporcji lub Utrzymuj współczynnik proporcji

kmpas.th.jpg

(plus ewentualnie - Dopasuj AR do rozmiaru okna)

wielkie dzieki…jeszcze jedno pytanie…albo dwa ;D

czy kmp ma gdzis ustawione ze jak np ogladam na pelnym ekranie i wcisne esc to sie skubaniec wylacza :smiley: zwykle odtwarzacz wracal mi (czyt. wylaczal sie z pelnoekranu)…atu nowosc :smiley: wylacza sie caly odtwarzacz

ii jeszcze :slight_smile: jak chce zminimalizowac…i w pasku zadan klikam na kmp aby go zminimalizowac …noto sie wylacza :smiley:

mozna to jakos zmienic czy mam sie przyzwyczaic :slight_smile:

nonieee :smiley: holerstwo sie zminimalizowalo :smiley: widzialabym gdyby byla ikonka z lewej ale bylo ukryte (czyt. ukryta ikona nieaktywna) ;p