Knight Online-problem z logowaniem i grą

Ściągnąłem sobie Knight Online ze strony cda.pl (trzeci link). Zainstalowałem noramlnie, ale co mam robić dalej :shock: Gdy uruchamiam skrót na pulpicie to załącza mi na jakąś Japońską stronę, a że nie panimajem po japońsku to nie wiem co i jak. POMOCY! !!

hmm chyba najlepszym rozwiązaniem będzie ściągnięcie klienta z oficjalnej strony KO:

https://www.knightonlineworld.com/ (najlepiej wchodzić przez IE)

Na stronie głównej serwisu masz register - tutaj tworzysz konto do gry

:lol:

THX

Update Kriss chyba popełniłem błąd :s bo o ile się nie myle to Knight online zmieniło nazwę na KAL-Online To może być powodem =/

Zobacz http://www.victorygames.com.pl/gry.php3?nr=531

http://www.cda.pl/gry/kal-online.php

oficjalna: http://www.kalonline.com/

Jeśli się mylę to proszę o poprawke :stuck_out_tongue:

Sorry za małe zamieszanie ;]

Chyba nie. Ale dzięki za troskę :smiley:

To sa dwie rozne gry :]

czyzu dzięki widocznie coś mi sie pomieszało :stuck_out_tongue:

Jeszcze jeden problemik. Gdy chcę się zalogować do gry to pisze mi, że nie ma takiego ID. Słyszałem, że gdy chce się zalogować jako Polak to potem występują problemy. Help!

Złączono Posta : 07.01.2006 (Sob) 17:24

pomoże mi ktoś?? Please! !!

A czy ta gra jest darmowa???

https://www.knightonlineworld.com/

Kriss mam ten sam problem rozwiązałeś go już???

Podobno nie można podczas rejestracji podwać Polish People Republic (PRL :P, na czasie są), trzeba dac cos innego, cokolwiek.

Mi się jakoś udało zrobić konto w PRL :mrgreen: ale gdy uruchamiam gre i chcę się zalogować to pisze że nie ma takiego ID. Czy da się wobec tego skasować moje konto aby grać na tym samym nicku?? Z góry THX

P.S. Kasten -ta gra jest darmowa w 101% :smiley:

Dobra założyłem konto. Ale jak włączam gre to pokazuje mi się to :

kno6re.th.jpg

To tylko czasowe???

Też tak miałem, kumple mi radzili spróbować w nocy, ale to nic nie dawało. Jedyne wyjscie to ściągnąć patcha ręcznie, poszukaj na jakimś forum o KO, napewno mieli takie problemy.

Mam problem z knightem otórz dzisiaj go ściągnołem i zainstalowałem wszystkie patche, i włonczyłem gre nagle wyskakuje mi DATA/Uis_us.tal i odsyła mnie do strony głównej gdzie sie zarejestrowałem i ponownie włonczyłem gre i nadal to samo! !!

A ja nie mogę się zarejestrować robię wszystko jak każą na forum mu.xp.pl ale nic hasło jest napisane, że za łatwe a ma być perfect dajcie jakis przykład perfectu hasła.

Czy ktoś posiada na dysku instalkę do KO??

o jezu piszecie o Knight online a potem o kal-online a potem o mu online a ja pisze o tibi i o America’s Army hehehehheheheh

Złączono Posta : 28.07.2006 (Pią) 11:12

***** co to KO?!

Złączono Posta : 28.07.2006 (Pią) 11:13

o jezu piszecie o Knight online a potem o kal-online a potem o mu online a ja pisze o tibi i o America’s Army hehehehheheheh

mialem podobne problemy ponad pol roku temu jak zaczynalem w to grac i chyba jedynym dzialajacy sposobem (u mnie i kumpla) bylo sciagniecie i zainstalowanie kilkudziesieciu patchy recznie, znalazlem je na jakims zagranicznym forum ale nie pamietam teraz nawet na jakim . Co do rejestracji to najlepiej podac jakis stan w USA i wymeslec sobie ladne dane :stuck_out_tongue: Jak wam sie uda juz to odpalic to polecam serwer Olimpia :slight_smile:

Aaaaa jeszcze bym zapomnial :stuck_out_tongue: nie przestraszcie sie jak podczas proby zalogowania sie do serwera wyskoczy wam komunikat ze serwer jest pelny i prisze sprobowac pozniej :stuck_out_tongue: Jedyna rada na to jest probowanie az do skutku (mi najczesciej wchodzil po 10-20 probach czyli jakies 5min). Niestety jak nie masz wykupionego konta premium to musisz sie z tym meczyc :slight_smile:

Milej rozmowy z turkami (ktorych jest tam jak mrowkow :lol: ) "aga, aga :stuck_out_tongue: "