Knoppix czy ubuntu

jak myslicie ktory jest lepszy. obydwa na pakietach debiana. mialem obydwa i wg. mniej problemow stwarza knop. a co Wy myslicie?

A to jakaś nowa dystrybucja, ten kompix?

chyba chodzi mu o knoppix’a

Ja rónież za nim jestem. Lubie czasem odpalić go sobie z płytki i na nim pracować - czasem jest dla mnie bardziej przydatny niż win xp, ale to naprawde bardzo rzadko.

Heh. Ja sobie Knopixa odpalam jak mi sie nudzi… :smiley: Osobiscie wole Knopixa…

a ja mialem knopa instalowanego na hdd i smigal elegenco tylko kde mi jakos nie pasi wole gnoma taki motyw wlasnie jak w ubuntu!!

ale nie ma problemu z instalacja na kadu w ubuntu wszsytkiego brakuje nawet apt nie pomaga cos sie sypie (4,10)

moim zdaniem ubuntu :] probowalem live, a teraz siedze na swiezo postawionym Ubuntu na hdd

Polecam Ubuntu, świetna dystrybucja, z live zobaczysz jego możliwości, a potym możesz go zainstalować jak ci się spodoba

Ja także polecam Ubuntu :slight_smile:

Domyślnym środowiskiem graficznym w Ubuntu jest GNOME. GNOME jest wg. Mnie lepszy niż KDE.

Ubuntu jest dobry nawet dla początkującego, dla zaawansowanych użytkowników myślę, że też powinien się spodobać.

Ubuntu możesz mieć za darmo, m.in zamawiając go albo ściągając z internetu.

Więcej o zamawianiu możesz znaleźć tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=59080