Knoppix - problem z zapisywaniem zmian

Witam, mam problem z knoppixem, otóż po instalowaniu programów lub zmianach w systemie, po ponownym uruchomieniu mam ciągle czysty system - wszystko tak jak po pierwszym uruchomieniu linuxa.

phillips, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Poprawione, zapomniałem dodać, że przed instalacją podzieliłem pendriva na 2 partycje: 3GB i 1GB, może podzielę je równo po 2GB wszystko będzie działać? (mój pendrive ma 4GB)

W tym komunikacie masz napisane, że nie utworzyłeś żadnego pliku, na którym zostaną zapisane dane i jeśli chcesz utworzyć taki plik, podaj jego rozmiar, minimum to 200MB, jeśli nie chcesz tworzyć takiego pliku, zostaw pole puste i kliknij OK.

Jeśli nie jesteś w stanie nic wpisać, to widocznie nie masz zaznaczonego pola edycji, wciśnij klawisz TAB, żeby zniknął z przycisku OK i (prawdopodobnie) podświetli się pole edycji, wpisz rozmiar pliku i albo klepnij enter, albo wciśnij TAB aż pojawi się na OK.

Niestety, próbowałem chyba wszystkich możliwych opcji, również z klawiszem TAB i nadal nie mogę nic zrobić.