Kobra-Odzial Specjalny

(pozdro) #1

Czy ktos sie interesuje serialem emitowanym na TVN pt. Kobra-Odzia艂 Specjalny.? Otoz mam pytanie. Szukalem w google.pl strony o tym serialu ale n ie moge znalez i co sie stalo z poprzednikiem Tom'a Kranicha ktory teraz gra bo wczesniej byl chyba Jan Richter? Co sie z nim stalo bo nie ogladalem wszystkich odcinkow bo szkola. :smiley: Jezeli istnieje jakas strona z opisami odcinkow alno woogole strona o tym serialu to prosze o adrs.

(matty24) #2

http://www.filmweb.pl/Cobra+++oddzia%C5 ... ,id=159626 Poczytaj tutaj. Ja te偶 lubi臋 ten serial, ale te偶 chodz臋 do szko艂y i nie mog臋 ogloda膰 :frowning: :frowning:

(artide2) #3

ja ogladam od czasu do czasu przed wyjsciem do szkoly i tez sie zdziwilem :]

(Kulaa 01) #4

Witam. Uwielbiam ten serial. Ogl膮dam zawsze przed szko艂a :slight_smile: Mnie te偶 to dziwi, 偶e nie ma "M艂odego Wilka" Jana Richtera... :?

Og贸lnie serial jest super... czasem zdarzy si臋 jaka艣 wtopa ale jest OK :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

(Admin) #5

gierciu12 , raczej polskiej strony wielbicieli nie ma - napewno jest jedna (jak nie kilka) stron niemieckich na ten temat.

Jak to dlaczego odszed艂 Jan Richter poprostu pomys艂odawcy serialu

przywr贸cili bohatera z pierwych serii (kt贸re u nas by艂y nadawane w poprzednim roku) - Toma Kranicha.

(Ford Fokus) #6

Wysadzili auto jego narzeczonej i zgin臋艂a i postanowi艂 odej艣膰 z policji 8)

A co do serialu to strasznie monotonny, nie ma odcinka w kt贸rym nie rozbili by przynajmniej 50 aut ;]