Kobra-Odzial Specjalny

Czy ktos sie interesuje serialem emitowanym na TVN pt. Kobra-Odział Specjalny.? Otoz mam pytanie. Szukalem w google.pl strony o tym serialu ale n ie moge znalez i co sie stalo z poprzednikiem Tom’a Kranicha ktory teraz gra bo wczesniej byl chyba Jan Richter? Co sie z nim stalo bo nie ogladalem wszystkich odcinkow bo szkola. :smiley: Jezeli istnieje jakas strona z opisami odcinkow alno woogole strona o tym serialu to prosze o adrs.

http://www.filmweb.pl/Cobra+++oddzia%C5 … ,id=159626 Poczytaj tutaj. Ja też lubię ten serial, ale też chodzę do szkoły i nie mogę oglodać :frowning: :frowning:

ja ogladam od czasu do czasu przed wyjsciem do szkoly i tez sie zdziwilem :]

Witam. Uwielbiam ten serial. Oglądam zawsze przed szkoła :slight_smile: Mnie też to dziwi, że nie ma “Młodego Wilka” Jana Richtera… :?

Ogólnie serial jest super… czasem zdarzy się jakaś wtopa ale jest OK :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

gierciu12 , raczej polskiej strony wielbicieli nie ma - napewno jest jedna (jak nie kilka) stron niemieckich na ten temat.

Jak to dlaczego odszedł Jan Richter poprostu pomysłodawcy serialu

przywrócili bohatera z pierwych serii (które u nas były nadawane w poprzednim roku) - Toma Kranicha.

Wysadzili auto jego narzeczonej i zginęła i postanowił odejść z policji 8)

A co do serialu to strasznie monotonny, nie ma odcinka w którym nie rozbili by przynajmniej 50 aut ;]