Kocia kuweta z DRM

Kocia kuweta z DRM. 

Ahahahaha coraz lepsze tematy na tym forum.

 

EDIT

A przepraszam mowa jest o piraceniu to temat zgodny z forum :mrgreen: 

Nie ma potrzeby walczyć z kuwetą z DRM tylko nauczyć zwierzaka kupać na dworze.

 

To samo tyczy tych co narzekają na DRM a wraz kupują z tym produkty.

Głównym wątkiem przewodnim nie miał być wątek piracenia a miał ukazać absurdy.

Bo zastanawia mnie jak można uznać stosowanie innego wkładu niż tego co chce producent za piractwo.

Wątek utworzyłem również dlatego aby rozśmieszyć ludzi, którzy tu zajrzą :smiley:

Jednak choć sprawa wydaje się śmieszna i absurdalne to wcale taka nie jest bo niedługo pewnie powstanie policja od ściganie naruszeń kuwet :mrgreen:

 

I widzisz tu bardzo się mylisz.

To identycznie np jak z drukarkami. Nikt nikogo nie będzie ścigał, że sobie przerobi drukarkę aby drukowała np tuszem o smaku truskawkowym. Twoje urządzenie i Twoja sprawa.

 

Ale jak zaczniesz robić chipa i rozdawać, sprzedawać itp to całkiem inna sprawa.

 

Ale kupując produkt firmy X wiesz lub możesz zasięgnąć informacji, że będziesz musiał kupować oryginalne materiały.

 

W dobie tak wielkiej konkurencji masz możliwośc wybrać :slight_smile:

A rozwiązanie takie proste, kupić inną kuwetę i po krzyku …

Osobiście nie mam kota ale jak bym miał na pewno nie kupił bym takiej kuwety.

Wolał bym kupić tradycyjną , którą trzeba czyścić “ręcznie” niż dać ograniczać swoje prawo wyboru co 

do środka czyszczenia tej kuwety :smiley:

A w jaki sposób w kuwecie uwierzytelnia się kot, gdy chce zrobić…sami wieci co? :slight_smile:

Temat zamykam, a wszystkich zainteresowanych odsyłam na główną stronę portalu: To już przesada. Kuweta dla kota z DRM, co będzie następne?