Kod 10 % zniżki na fotele dla graczy - Oferta obowiązuje wyłącznie do 19.04.2019 r

Cześć,

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy: 10% zniżki na wszystkie fotele dla graczy, kosztujące do 2000 zł.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy:

  1. Dodać do koszyka wybrany przez Ciebie fotel http://xkom.me/forum-kod-na-tron
  2. Aktywować kod rabatowy: kod-na-tron
  3. Dokończyć składanie zamówienia.

Oferta obowiązuje wyłącznie do 19.04.2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu kodów rabatowych. Nie łączy się z innymi promocjami. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

Pozdrawiamy :slight_smile:

Wreszcie jakaś promocja, która mnie interesuje. :wink:
Kto poleci wytrzymały fotel z tej promocji. Przede wszystkim solidne mocowanie siłownika do fotela, żeby się to nieroztelepało po roku, same kółka mocowane w metalowej podstawie, a nie plastikowej. W miarę szerokie i głębokie siedzisko, żeby to nie były jakieś dziecięce wymiary fotela i najlepiej sylikonowe kółka, albo jakieś miękkie, nierysujące powierzchni. Zagłówka nie potrzebuję, ale podparcie lędźwi mile widziane. :smiley:

Nie miliony monet ale ponad 6 stówek SPC Gear SR300F materiałowy :slight_smile:

1 polubienie

Prezentuje się naprawdę dosyć solidnie, dzięki za linka. Co prawda mocowanie siłownika na wcisk tak jak we wszystkich fotelach, ale tego już się chyba nie da przeskoczyć.
Zaraz poszukam czy mają coś obitego skórą, bo zapomniałem o tym wspomnieć, a skóra chociaż gorsza na lato, to łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

edit.
Kolejny raz to samo :laughing: Następnym razem już nawet nie klikam w te promocje od x-kom.
Cena w x-kom bez promocji 799zł, po wpisaniu kodu rabatowego 719zł. Super!

Wchodzę na morele.net, żeby z ciekawości porównać, a tam cena bez promocji 599 zł :smiley:

No brawo x-kom. Gratuluję robienia z ludzi jeleni. :fu::fu:

Ja już miałem tak niezliczoną ilość razy. W X-kom sprzęty na promocji mają te same ceny lub nawet wyższe niż w innych sklepach bez promocji. Dział marketingu chyba ma odłączony internet czy coś.

EDIT:

Porównywałeś SR300F czy SR300 BK? Ten pierwszy to materiał, drugi to skóra.

Niemniej ceny BK są kosmicznie różne. Na morele 600, a na X-Kom 800

2 polubienia

Porównywałem właśnie wstępnie skórę (po poleceniu krzesła przez @Nameziss), bo zainteresowała mnie konstrukcja tego modelu…

Ale ostatecznie poczytałem opinie kupujących i zdecydowałem się na krzesło biurowe, a nie gamingowe :wink:

Świetna oferta jest przy wyborze DX Racer 5 , oczywiście materiałowy:


Normalnie kosztuje 999 zł, w sklepie jest przeceniony na 879 zł + można użyć tego kodu kod-na-tron i cena obniża się finalnie na 791,10 zł:

Może ruchome biurko i ile się da to na stojąco.

To nie jest ten sam fotel xD

Opisz dokładniej o co ci chodzi bo nie rozumiem.

LORDEK napisał dałem dwa inne fotele :slight_smile: