Kod 28 Kontroler magistrali zarzadzania systemem hp

Witam mam problem posiadam komputer hp pavilion dv6772eg i niemoge znalezc sterownikow do KONTROLER MAGISTRALI ZARZADZANIA SYSTEMEM oraz KOPROCESOR automatycznie nic nie znajduje a producent jest nie znany instalowalem juz kolejno wszystkie sterowniki z strony hp ale to tez nic nie dalo. Jestem laikiem w tych sprawach co umialem to zrobilem jak widac nie wiele umiem. gdyby ktos mi mogl pomoc bylbym wdzieczny. tylko mi to trzeba tlumaczyc wszystko jak dziecku. z gory dzieki pozd.

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informację z pozycji:

-> Mikroukład płyty głównej

niestety ale wciskam pobierz i nic chyba jestem skonczonym kretynem. stworzonym do placenia za wszystko co mi sie zje… w kompie.

Spróbuj pobrać inną przeglądarką.

udalo sie sciagnacc EVEREST fire foxem MIKRO UKLAD PLYTY GLOWNEJ nVIDIA MCP65M, AMD Hammer zrobilem uaktualnienie sterownikow laptop kupilem w niemczech wiec wybralem niemiecki choc nie wiem czy to ma znaczenie no i wyskoczylo okno Program instalacyjny NVIDIA nie moze znalezc sterownikow zgodnych z aktualnym sprzetem. Program instalacyjny zakonczy prace. Sorry ze mecze ale nie wiem co dalej

jacentyhh ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

jacentyhh , pobierz i zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

dzięki seba86mu nie wiem czy akurat ten sterownik pomógł bo równocześnie zainstalowałem aktualizacje z hp, w każdym bądź razie w chwili obecnej

przy ikonie inne w menadżer urządzeń mam nadal znak zapytania i wykrzyknik przy koprocesor. mianowicie kontroler magistrali zarządzania systemem nie pojawia się już wcale. nie mam pojęcia co z tym można zrobić czy jest to ważne i ewentualnie gdzie mogę szukać jeszcze pomocy. z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju pomoc.

pozdr.

seba86mu witam. ponownie zainstalowałem sterowniki od ciebie i menadżer urządzeń pokazuje że jest wszystko w porządku. informacja inne nie wyświetla się wielkie dzięki! !!

-Kontroler sieci NVIDIA nForce

-Conexant High Definition Smart Audio 221

-NVIDIA nForce PCI System Mangament

może jestem przewrażliwiony ale chciałbym, żeby w końcu działało wszystko jak trzeba.

półki co jestem ogromnie wdzięczny za dotychczasową pomoc.

pozdr.

Skoro “Menadżer Urządzeń” nie pokazuje żadnych nieprawidłowości (żółte znaki zapytania, bądź wykrzykniki), to możesz być spokojny.

Dźwięk działa, karta sieciowa działa ? Skoro tak, to wszystko jest ok.

P.S. Odradzam korzystanie ze śmieci typu DriverAgent.

seba86mu dzięki wielkie jak na razie wszystko działa poprawnie.

mam jeszcze jedno pytanko. Mam anty wirus Kaspersky Securiti Suite CBE (7.0.1.325) w wersji niemieckojęzycznej jest to wersja udostępniona przez Computer Bild w Niemczech. Klucze otrzymuje także od nich. Czy jest może jakieś spolszczenie które będzie działało wraz z moimi kluczami?