Kod błędu 43

WITAM
Kupiłem dziś kartę graficzną Gigabyte RX 570 8gb.
Specyfikacja pc:
Rx570
Ryzen 5 2400g
MSI b450-a pro
16 GB ram
Zasilacz 700vat(producenta nie znam)

W menadżerze urządzeń przy karcie wyskakuje błąd kodu 43. Karta nowa, nigdy nie używana.
Sterowników nie mogę pobrać, a rozdzielczość monitora zmienjszyło mi do 800x 600. Przy próbie instalacji sterowników, po czekaniu pół godziny i tak wywala i nic się nie da. Komputer działa normalnie w Chrome itd., gier nie sprawdzałem. Wcześniej na integrze RX Vega 11 wszystko było super.
PLS O SZYBKĄ POMOC

Rozwiązywanie problemów z urządzeniem graficznym zgłaszającym kod błędu 43

Dotyczy: Windows 10

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4341212/windows-10-fix-graphics-device-problems-error-code-43

Sterowniki oryginalne do karty:

Czytałem support, nic nie pomogło, a sterowników nie mogę zainstalować ani z płyty która była w pudełku, ani z oryginalnej strony

Hej,

  • A podłączasz monitor pod złącze karty graficznej dedykowanej czy pod złącze karty zintegrowanej?
  • Jak system wykrywa kartę - pod jaką nazwą - w menadżerze urządzeń?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Podłączałem monitor do karty dedykowanej, a menadżer urządzeń wykrywa jako poprostu “RX 570”

W takim razie odinstaluj bieżący sterownik w oknie zaznaczając, by system usunął też plik sterownika. Następnie restart systemu i sprawdzamy, czy Windows Update nie znajdzie najodpowiedniejszych sterowników.