Kod licencji xp

(Marian 85) #1

Cześć mam pytanie 3 dni temu kupiłem sobie win xp..pro DELL

i jak w pisałem nr.licencji to za każdym razem włącze kompa to mi się pojawia ze mam 30 dni do konca aktywacji?:frowning: jak spominałem ja juz pisałem nr.licencji tego win..!

No tak, ale trzeba go jeszcze aktywować. Przez Internet, albo telefonicznie.

(lazikar) #3

Czytaj ze zrozumieniem.

Post kosz.

(Venger) #4

Fatamorgana jakaś czy co?

Tu nie zrozumienia trzeba ale chyba jasnowidzenia. Czy szanowny moderator może to pytanie wskazać w wypowiedzi Martyn1? Znak zapytania postawiony nie czyni pytania. Ja tam widzę stwierdzenie tylko, że mu się okno aktywacyjne pojawia...

A wyjść to by chyba trzeba w ogóle od tego co to za WinXP ... DELL został kupiony. Z komputerem chyba (bo jakże inaczej legalnie) a skoro z komputerem to pewnie preinstalowany... Mi to raczej na lewy jakiś wygląda. I coś mi mówi że Martyn1 więcej informacji podać powinien.

Ten post też po przeczytaniu można wyrzucić jeśli dalej moderator pytanie, którego nie ma widzi.

(lazikar) #5

Post kolegi.

On nie pisze ze ma trzy pytania. :!: :!: :!:

(squeet) #6

Pytanie to nie jest tylko Czy, Dlaczego.... Wiadomy jest problem i o co chodzi, więc proszę zająć się jego rozwiązaniem.

(Przemo J) #7

A gdzie ktoś tu sugerował coś o jakichś trzech pytaniach? Bo ja to nic nie kumam xO.

Co do problemu - jeśli system jest legalny (a z wypowiedzi Martyn1 wnioskuję że tak) to problemu nie ma - aktywacja i tyle (tak jak pisał areh ).