Kod licencji xp

Cześć mam pytanie 3 dni temu kupiłem sobie win xp…pro DELL

i jak w pisałem nr.licencji to za każdym razem włącze kompa to mi się pojawia ze mam 30 dni do konca aktywacji?:frowning: jak spominałem ja juz pisałem nr.licencji tego win…!

No tak, ale trzeba go jeszcze aktywować. Przez Internet, albo telefonicznie.

Czytaj ze zrozumieniem.

Post kosz.

Fatamorgana jakaś czy co?

Tu nie zrozumienia trzeba ale chyba jasnowidzenia. Czy szanowny moderator może to pytanie wskazać w wypowiedzi Martyn1? Znak zapytania postawiony nie czyni pytania. Ja tam widzę stwierdzenie tylko, że mu się okno aktywacyjne pojawia…

A wyjść to by chyba trzeba w ogóle od tego co to za WinXP … DELL został kupiony. Z komputerem chyba (bo jakże inaczej legalnie) a skoro z komputerem to pewnie preinstalowany… Mi to raczej na lewy jakiś wygląda. I coś mi mówi że Martyn1 więcej informacji podać powinien.

Ten post też po przeczytaniu można wyrzucić jeśli dalej moderator pytanie, którego nie ma widzi.

Post kolegi.

On nie pisze ze ma trzy pytania. :!: :!: :!:

Pytanie to nie jest tylko Czy, Dlaczego…. Wiadomy jest problem i o co chodzi, więc proszę zająć się jego rozwiązaniem.

A gdzie ktoś tu sugerował coś o jakichś trzech pytaniach? Bo ja to nic nie kumam xO.

Co do problemu - jeśli system jest legalny (a z wypowiedzi Martyn1 wnioskuję że tak) to problemu nie ma - aktywacja i tyle (tak jak pisał areh ).