Kod mozilli

Hej:) nie wiem czy w dobrym temacie zakladam watek ale potrzebuje kodu mozilli w jezyku c. Wiem ze jest on dostepny na internecie ale nie moge go nigdzie znajsc.

Może poszukaj u źródła?

https://developer.mozilla.org/pl/mozilla

szukalam… sciagnelam nawet jakies folder w ktorym podobno jest kod tylko ze nie moge go znajsc

ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/

Nazwa/wersja programu folder “source” lub plik z source w nazwie.

do tego momentu dochodzilam… tylko teraz nie wiem ktory plik z tego folderu source

np Firefox w wersji 13 z kanału “Release” ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/f … .0/source/ i chodzi o plik “firefox-13.0.source.tar.bz2” , jest to plik podwójnie spakowany zawartość wypakujesz np programem 7Zip. O to chodzi ?

tak… tylko po wypakowaniu jest sporo folderow i plikow… i w tym momencie pojawia sie problem bo nie wiem ktory z nich zawiera kod

Typ pytaniem poinformowałaś nas, że nie masz pojęcia o programowaniu. Więc pytam, po co ci on ? :slight_smile:

Odpowiedź wystarczająca do poziomu twojej wiedzy programistycznej: każdy

angelosss ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Firefox to nie jeden, czy dwa pliczki .c, tylko setki, źródła mają plików około 57 tysięcy w sumie (ostatnio oglądałem, bo chciałem kilka testów wykonać), podzielone na konkretne moduły. Początkujący nawet nie ma czego w nich szukać, ten kod jest zbyt obszerny.

No bez przesady, w txt i css czy graficznych raczej kodu nie ma. :wink:

Ja bym szukał w tych z rozszerzeniami cpp, h i py.