Kod mozilli

(Angel132) #1

Hej:) nie wiem czy w dobrym temacie zakladam watek ale potrzebuje kodu mozilli w jezyku c. Wiem ze jest on dostepny na internecie ale nie moge go nigdzie znajsc.

(Cedar) #2

Może poszukaj u źródła?

(Angel132) #3

szukalam.. sciagnelam nawet jakies folder w ktorym podobno jest kod tylko ze nie moge go znajsc

(Łukash) #4

ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/

Nazwa/wersja programu folder "source" lub plik z source w nazwie.

(Angel132) #5

do tego momentu dochodzilam.. tylko teraz nie wiem ktory plik z tego folderu source

(Łukash) #6

np Firefox w wersji 13 z kanału "Release" ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/f ... .0/source/ i chodzi o plik "firefox-13.0.source.tar.bz2" , jest to plik podwójnie spakowany zawartość wypakujesz np programem 7Zip. O to chodzi ?

(Angel132) #7

tak.. tylko po wypakowaniu jest sporo folderow i plikow.. i w tym momencie pojawia sie problem bo nie wiem ktory z nich zawiera kod

(Drobok) #8

Typ pytaniem poinformowałaś nas, że nie masz pojęcia o programowaniu. Więc pytam, po co ci on ? :slight_smile:

(Cedar) #9

Odpowiedź wystarczająca do poziomu twojej wiedzy programistycznej: każdy

(Agatonster) #10

angelosss ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Razi) #11

Firefox to nie jeden, czy dwa pliczki .c, tylko setki, źródła mają plików około 57 tysięcy w sumie (ostatnio oglądałem, bo chciałem kilka testów wykonać), podzielone na konkretne moduły. Początkujący nawet nie ma czego w nich szukać, ten kod jest zbyt obszerny.

(Somekindsoftware) #12

No bez przesady, w txt i css czy graficznych raczej kodu nie ma. :wink:

Ja bym szukał w tych z rozszerzeniami cpp, h i py.