Kod na stronkę :)

Witam!

Chciałbym zrobić coś takiego: (obrazek)

projekt.JPG

Mały opis tego co chce:

  • Strna na dwóch warstwach [jedna pusta, a druga na niej (tam bedzie wszystko: layot, buttnowy)]

  • Strona podzielona na 3 tabelki (menu z buttonami, treść strony, layot)

Jeżeli ktoś wie jak to napisać to proszę o napisanie :slight_smile:

Dziękuje.

Przykladowy kod ( mozesz go sobie zmodyfikowac ):

| logo |
| Strona głównaRozdział 1Rozdział 2LinkiKontakt | |

[/code]

Nie chodziło Mi o coś takiego…

Chodzi Mi o coś takiego co jest tu:

http://www.lotu.webd.pl/

Tylko że pod layotem są dwie tabelki (jedna z buttonami po lewej stronie, a druga po prawej stronie z zawartością strony)

:stuck_out_tongue:

yy a to niesa poprostu 3 tabelki umieszczone jedna pod druga? jezeli tak to chyba jednak Patrico dobrze podal… pozatym layout to cala oprawa, a nie logo…

btw: co to jest strona w dwoch warstwach?

Wiem że tam są trzy tabelki jedna pod drugą. Ale napisałem że

Więc może najpierw przeczytaj wypowiedzi i pierwszy post a potem się udzielaj :stuck_out_tongue:

tak prawde powiedziawszy to przeczytalem :wink: no ale mniejsza… sprubuj moze czegos takiego

| [color=blue]logo[/color] |
| [color=blue]menu[/color] | [color=blue]tresc[/color] |

[/code]

stosujac cos takiego dostaniesz cos takiego jak na przedstawionym przez Ciebie rysunku. Kod podany przez Patricko rozni sie tylko tym ze w menu ma przykladowe linki i ramke jako tresc…

EDIT:

a jak niechcesz uzywac tabelek, to ten sam efekt uzyskasz w nawet prostszy sposob za pomoca CSS

Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek.

Aby obejrzeć tę stronę musisz mieć zainstalowaną przeglądarkę obsługującą ramki.

Tellith nie chodziło Mi o ramki.

Nudziło Mi się trochę więc postanowiłem narysować dokładniej to co chce:

pr1.JPG

Jeżeli ktoś wie jak to zrobić i podzieli się tą informacją (mam na mysli kod) to WIELKIE DZIĘKI :slight_smile:

| tu masz ten swoj napis layout |
| tu jest krecha nizej |
| lewe menu | srodeczek | prawe menu |
| opcjonalna stopka :wink: |

[/code]

pewnie uzupelnisz to sobie pozniej grafa wiec ustawilem border na 0 no ale to se mozesz zmienic, wiecej tu chyba tlumaczyc nie trzeba, kod jest dziecinnie latwy

pozdro

ŁYSY Dzięki.

Mniej/więcej chodziło Mi o to :slight_smile: Trochę pozmieniam kod i powiniennnem go dostosować do swoich potrzeb :smiley: