Kod odliczanie

Szukam takiego kodu, na którym jest odliczanie czasu to znaczy tak, jaki czas ustawiłem odlicza się do zera, gdy czas się już zakończy wyskoczy wybrany tekst. Nie wiem czy jaśnie to napisałem chodzi mi oto jak np. Jeszcze 12 dni 4 godz. 15 minut 43 sekundy, Jeszcze 12 dni, 4 godz. 15 minut 42 sekundy…Jeszcze 0 dni 0 godz. 0 minut 01 sekundy, po zakończeniu odliczania wyskakuję wpisany przez ze mnie tekst. Mógłby podać mi ktoś taki kod.

na swojej pseudo stronie mam kod który odlicza do danej daty a po przeróbce może odliczy i wyświetli napis. podać ten skrypt??

Zobacz tutaj skrypt odliczator tylkko musisz małe modyfikacje wstawić ;] :

:arrow: http://www.cmtexts.calctc.com/strona6.php

Zobacz tutaj:

Jest tam kilka skryptów odliczających czas, napisanych w javascripcie :wink:

Dzięki Juven wiozłem ten kod i mam jeszcze jedno pytanko czy można ten kod wystawić na forum w poście i żeby dobrze działało.

W poście raczej tego nie wstawisz;]

A nie ma jakiś sposobów.


I jeszcze jedno pytanko mógłby ktoś powiedziec mi co mam zmienić w kodzie aby tak nie latało to znaczy teskt stał w miejscu a odliczanie nadal było włączone.

Może podam aktualny kod:

javascript można kiedyś było wstawić w opis forum (albo subforum, nie pamiętam już) popróbuj

w opisie ,ale nie w poście :?

Dałem w opis jednego z wątku pokazał się ramka, lecz bez tekstu, czemu??

tak tak, ale podaje to jako możliwość rozwiązania, w post napewno się nie da wstawić, ze względów bezpieczeństwa…

Możesz zrobić to w inframe poszukaj na forum było już o Tym;]