Kod pocztowy-jaki jest prawidłowy format w Windows 8?

Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8 nie chce przyjąć mojego kodu pocztowego (43-200).Pojawia się komunikat:“Użyj prawidłowego formatu”.Jaki jest ten prawidłowy format dla mojej miejscowości?(Pszczyna)

Snap_20121129_14h39m49s_002.png

Czy nikt z forumowiczów nie kupował uaktualnienia do windows 8 ?

Chcę kupić to uaktualnienie-ASYSTENT UAKTUALNIENIA NIE PRZYJMUJE MOJEGO KODU POCZTOWEGO!

Podobno:

“W celu uzyskania informacji dotyczacych prawidłowego wpisania kodu skontatkuj się z Centurm Obsługi Microsoft pod numerem telefonu 801-802-000.”

floyd

Zadzwoniłem do pomocy,konsultant nie udzielił mi żadnej sensownej odpowiedzi .Straciłem jedynie ok. 4PLN za połączenie,które trwało ponad 13 minut,żenada.

A próbowałeś bez przerwy? 43200 ?

janki111

Tak, próbowałem też w międzynarodowym formacie PL 43200.Efekt ten sam: “użyj prawidłowego formatu”.

Może przyjmuje tylko kody z USA?

Przecież nie będziesz z nimi prowadził korespondencji więc im wciśnij jakiś kod na próbę, choćby z NY. :slight_smile:

http://pl.postalcodecountry.com/usapostalcode/Albany-New%20York%28NY%29-USA

Napisałem do pomoc@microsoft.com,na razie bez odpowiedzi.

Promocyjna cena obowiązuje do 31.01.2013.Mam nadzieję,że do tej pory uda mi się skorzystać z tej promocji.

Kod pocztowy jest jednym z elementów wystawienia prawidłowej faktury VAT za zakup oprogramowania. U mnie przyjęło bezproblemowo w układzie xx-xxx.

gargamel.pce

Niestety u mnie nie działa-stąd mój post na forum

uzupełnij pole Województwo/stan/prowincja.

gargamel.pce ,

Akurat to pole z nazwą woj. nie jest wymagane,próbowałem z wpisaną nazwą.

Na innym forum założyłem ten sam wątek,dostałem taką odpowiedź:

"Witam,

Asystent uaktualnienia wykrywa po adresie IP Twoją lokalizacje. Jego mechanizm działania nie pozwala wpisać kodu pocztowego z innego kraju niż wykryty. Jeśli nie jesteś teraz w Polsce to nie użyjesz Polskiego kody pocztowego.

Jeśli korzystasz z serwerów proxy to one tez mogą być powodem pojawiania się błędu.

Jeśli wiesz jak sprawdzić czy korzystam z serwera proxy i jak to zmienić-to proszę o odpowiedź.

Jeżeli Twoje połączenie wymaga serwera proxy to sprawdzić to możesz w Internet Explorerze - Narzędzia->Opcje internetowe->Połączenia->Ustawienia sieci LAN.

Nie wyklucza to innych serwerów proxy na drodze do Twojego komputera, część z nich może być transparentna.

Możesz skorzystać z innego komputera do zakupu Windowsa.