Kod produktu Win 8.1 po aktualizacji z Win 8


(pozdro) #1

Witam


(Mcprimo) #2

Licencja z MSDN AA jest ważna dopóki masz zainstalowane oprogramowanie, reinstalacji już nie możesz zrobić jak nie masz dostępu do MSDN AA. A Windows 8 możesz zaaktualizować do Windows 8.1 bez reinstalacji.


(pozdro) #3

Właśnie ja mam dwuletnie licencje na wszystko i niestety na Win 8 kończy mi sie za parę miechów. Przesiadam się dzisiaj na 8.1 i chce po prostu wiedziec czy mogę tam wpisać kod z nowszej wersji systemu i miec kolejne 2 lata z głowy


(Pangrys) #4

Nie zainstalujesz tak 8.1 :slight_smile: Klucze będą niezgodne. Niestety, Windows 8 i Windows 8.1 maja całkowicie inne klucze. Tylko przez sklep możesz puścić upgrade do wersji 8.1.


(pozdro) #5

Tzn ja sobie w ramach tego że posiadam Win8 zapdejtuje do 8.1 tylko wolałbym nie kupować klucza do 8 :slight_smile: chyba ze zamiast upgrade po prostu ściągnąć obraz windows 8.1 z MSDNAA i tam użyc tego klucza 


(Pangrys) #6

Klucz do W8 pasuje tylko do W8 a klucz do W8.1 pasuje tylko do W8.1. W8 nie przyjmie klucza przeznaczonego do W8.1 i na odwrót.

 

Niestety , tak to działa ...


(pozdro) #7

czyli niestety muszę ściągnąć obraz 8.1

 

No nic, tak czy siak dziękuję za pomoc :slight_smile:


(wefhy) #8

Mając klucz W8 możesz zainstalować W8.1 na czysto jeśli o to chodzi: http://antyweb.pl/omin-problemy-z-aktualizacja-i-pobierz-dysk-instalacyjny-z-windows-8-1-chociaz-microsoft-teoretycznie-go-nie-udostapnia/

W druga strone też powinno przejść


(Pangrys) #9

Próbowałeś ?? To spróbuj a potem się wypowiadaj.


(redhop) #10

Pangrys ma rację mając win 8 np. na lapku można zrobić upgrade przez sklep do 8.1 ale mając 2 systemy 8 i 8.1 na różnych płytkach nie będzie działać klucz.


(MaRa) #11

Nie słyszałem by Windows z MSDN AA miał jakieś ograniczenia czasowe. Sam mam stamtąd siódemkę, miałem XP i Vistę, siódemka działa normalnie od paru lat. Były też jakieś programy z mapami dla Europy i USA, do tworzenia stron internetowych, Visual Studio, archaiczny Visual Basic 6, te też działały bezterminowo, niektóre nawet nie wymagały aktywacji lub klucza.


(wefhy) #12

Próbowałem, cały czas używam systemu zainstalowanego w ten sposób.


(system) #13

Ja tak robiłem nie raz. Przy instalacji uniwersalny klucz, a potem wchodziłem w aktywację i wpisywałem swój oryginalny z Windows 8.


(invader92) #14

Offtop: @MaRa