Kod rabatowy Dzień Windowsa - obowiązuje do 26.08.2020

Cześć!

Z okazji dnia Windowsa mamy zagadkę: Co to jest? Nikt go nie chciał, ale każdy miał?
Odpowiedź: Blue Screen

I to jest nasz kod rabatowy o wartości 30 zł, którym uczcimy święto najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie.
Aby skorzystać z promocji, wystarczy:

  • Dodać do koszyka produkty o łącznej wartości minimum 300 zł z oferty x-kom https://www.x-kom.pl/ (z wyłączeniem kategorii abonamenty i PrePaid do konsol)
  • Aktywować kod rabatowy: blue-screen
  • Dokończyć składanie zamówienia.

Oferta obowiązuje wyłącznie do 26.08.2020 lub wcześniejszego wyczerpania limitu kodów rabatowych. Nie łączy się z innymi promocjami. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

Pozdrawiamy

1 polubienie

Kod jest przecież blue-screen.

1 polubienie

Kod działa, właśnie sprawdziłem. -30zł

1 polubienie

Nie zamierzam prosić o rabat bo mam system, tylko chcę zapytać, czy macie swój salon w Łomży (Podlasie)?

Szybciej trwa odnalezienie tej informacji na stronie X-komu niż napisanie tego posta:

1 polubienie

Mogli zapomnieć aktualizować mapę:

Czyli tylko największe miasta. Niby hasło x-kom Łomża pokazuje różne wyniki jakby był, ale na mapach nie ma. Poza tym jest jakiś sklep Alsen, którego nie znam i kilka innych komputerowych zamiast x-komu, nawet z większego oddalenia, więc nie wiem czy mają jakieś powiązania