Kod w teczce

Hey.

Znalazłem w domu taką czarną teczke z kodem. Trzeba wybrać odpowiedni kod żeby ją otworzyć. Mam taki problem gdyż chciałbym aby nikt w domy nie wiedział tego kody ale niestety każdy go zna i chciałbym sie dowiedzieć czy idzie ten kod jakoś zmienić.

Pomózcie…

Chyba jest taka możliwość.

Jeżeli była kupiona w profesjonalnym sklepie ,to można poprosić serwisanta w tym sklepie o zmianę kodu.

Ale nie wiem czy to prawda. :wink:

to zależy tylko i wyłącznie od konstrukcji samego zamka

Jeśli na zamku masz tylko 3 kółeczka z cyframi i nic poza tym to nie da się tego zmienić.

tutaj daje zdjęcie jednego z zamków ale obydwa są jednakowe:

pjrh9rpnknl3x72om.jpg

możesz spróbować zmienić , otwarty zamek , wciśnij przycisk do otwierania , trzymaj wciśnięty , ustaw nowy kod , jeżeli jest to jakaś tania podróba to nie zmienisz , porządna firmówka w ten sposób ustawia się nowy kod.

Zbych1 w ten sposób nie idzie… gdy trzymam wciśnięty to w ogule nie idzie kodu zmnić.

może znacie inne sposoby?

tak młotek lub coś podobnego :slight_smile:

Mam taka samą teczke, dostawało się ja po zakupie zestawu sztućców :rotfl: Z tego co wiem to jakiś szajs i sie nei da :slight_smile:

też to mam, sztućce kozackie :smiley:

kodu się nie zmieni :stuck_out_tongue:

i tu sie moi mili mylicie ;D Jeśli to taka wersja jaką ja mam to sie da :slight_smile:

Wewnątrz tej walizki (na ściance gdzie są te zamki z szyframi) powinny być takie małe ukryte blaszki trzeba je w odpowiednią stronę pociągnąć i zmienić kod … i tyle :slight_smile:

1 polubienie