Kod z simplusa

Mam problem dotyczący korzystania z simpusa…mianowicie chodzi mi o to że:mam ustawioną tą taryfę 180 min po 16 i w weekendy za darmo ale korzystajac z tego zabiera mi pieniązki z konta a potem oddaje.Wiec mając np.3.60zł gadam za 3.60 przerywa rozmowę czekam chwilunię zabierają mi z pakietu oddają na konto i znów mogę gadac:/jest to męczące:/od znajomych dowiedziałam się że potrzebny jest jakiś kod który powoduje że pieniązki będą automatycznie zabierane z konta…ktoś może zna ten kod?

Faktycznie jest cos takiego…

Za pewne na wyświetlaczu komórki masz pokazany stan konta, kod powoduje że RAZ NA ZAWSZE usuwasz widok stanu konta ale za to możesz mając nawet 0,01zl wygadać całe 180min na raz. :smiley:

KOD: *101*11*99#

"Uwaga! Po uruchomieniu usługi nie ma możliwości powrotu do sprawdzania dostępnego limitu na koncie przy pomocy wyświetlacza lub menu telefonu."

Wtedy stan konta sprawdzasz kodem *100#

innego sposobu nie ma :stuck_out_tongue:

Łooooo ale śmiesznie zaraz spróbuje;)

to jedjak nie ten kod szukam dalej… :frowning:

O ile wiem ten kod stosowany jest do sprawdzenia stanu konta na nowych telefonach w przypadku nie wyświetlania tej wiadomości automatycznie na ekranie. Jedyne kody o których słyszłem są na stronie: http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.do?idx=800186

Pierwsze słysze o istnieniu takowego kodu :o

Dokładnie, opłaty po aktywacji kodu są naliczane na bieżąco.