Kod10 podczas instalacki bluetooh

witam

kupiłem bluetooha i słuchawke bluetooh motorole H500,podczas instalowania sterowników wyskakuje mi kod 10,menadżer rządzeń pokazuje wykrzynik na broadcom USB bluetooh device,co robie nie tak?Może jakoś to obejść aby działało.Proszę o pomoc

musisz aktualizować sterowniki gdzie mogą być nie poprawne, czy po włożeniu Blututa do gniazda USB wyszukuje nowy sprzęt :?:

ściągnełem nowe stery i pomogły,ale mam problem dalej że nie może wykryć mi słuchawki motoroli H500,czy na to jest jakiś sposób,za rady dziękuję z góry

przeczytaj instrukcje, a na marginesie sprawdź, panel sterowania-> Urządzenia Bluetooth-> Opcje zaznacz Włącz odnajdywanie.

Witam

Mam widcoom wersji 5,0,108 wszystko jest włączone,bluetoh nie widzi słuchawki ani komorki se750,pozcie bo mi rece opadaja :evil:

Złączono Posta : 07.12.2006 (Czw) 21:05

Jeszcze mam takie pytanie bluetoh i sluchawka sa na porcie usb 2 i w menedzerze urzadzen lokalizacjia 2 a licznik magistrali lokalizacja nieznana może tu przyczyna i wystarczy dopisac w edytorze rejestru teraz tylko pytanie jak i co?Co o tym sądzicie