Kodak EasyShare c300

Poszukuję programu j.w. do obróbki zdjeć z aparatu Kodak c300 :slight_smile:

Drogi kolego, programów do obróbki zdjęć z takiego aparatu czy każdego innego cyfrowego jest cała masa.  Rozumiem że szukasz najprostszego. Na stronie DP masz takich masę - http://www.dobreprogramy.pl/Katalogowanie-i-obrobka-zdjec,Programy,Windows,147.html . Ze swojej strony polecam zapoznać się z  Imagia i Picasa. Reszta jest już dla bardziej zaawansowanych użytkowników :smiley:

Zgoda. Kolego mnie chodzi o program przesylający zdjęcia z aparatu do kompa. Taki mialem, orginalny, ale stracilem go po formacie dysku i nie mogę go nigdzie znaleźć.

szkapa1 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swoje oba posty. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Jezeli ten oryginalny program nazywał się Kodak EasyShare Software, to nie jest on już dostępny na stronie producenta.

http://support.pl.kodak.pl/app/answers/detail/a_id/36685/session/L2F2LzEvdGltZS8xMzg1Nzk0Mzc4L3NpZC9raVRkY0RHbA==/selected/true

Oprogramowanie w wersji 8, można pobrać z:

http://www.pcworld.com/product/949419/kodak-easyshare-software.html

lub

http://www.plikus.pl/plik,kodak-easyshare-software,fki.html

Podejrzewam, że oprogramowanie jest w wersji angielskiej.

Pozdrawiam.

Dzięki. Żadnego z tych programów nie moge zapisać na dysk ani ich uruchomić. Mimo wszystko dzięki za zainteresowanie moim tematem. Pozdrawiam.

Bo, ponieważ, dlaczego? Przed chwilą próbowałem i nie ma z tym najmniejszego problemu.

 


EDIT.

Ja też sprawdziłem tylko pobranie na dysk.

Instalator można bezproblemowo pobrać i zapisać na dysku. Co do instalacji, to nie będzie ona możliwa, ponieważ to jest instalator online (Editors Note: This 1.7 meg file will download the complete program) - Kodak zdjął program z serwerów. Nie sprawdziłem tego przed napisaniem posta - mój błąd :oops:

  • Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem. Kupię czytnik karty i będzie OK.

Chyba że ktos życzliwy przyśle mi za zwrotem kosztów, plytke z tym oprogramowaniem. Oczywiście jeżeli jest już niepotrzebna. Będę bardzo zobowiązany. :frowning: