Kodak EasyShare c300


(Jannowogorski) #1

Poszukuję programu j.w. do obróbki zdjeć z aparatu Kodak c300 :slight_smile:


(lordjahu) #2

Drogi kolego, programów do obróbki zdjęć z takiego aparatu czy każdego innego cyfrowego jest cała masa.  Rozumiem że szukasz najprostszego. Na stronie DP masz takich masę - http://www.dobreprogramy.pl/Katalogowanie-i-obrobka-zdjec,Programy,Windows,147.html . Ze swojej strony polecam zapoznać się z  Imagia i Picasa. Reszta jest już dla bardziej zaawansowanych użytkowników :smiley:


(Jannowogorski) #3

Zgoda. Kolego mnie chodzi o program przesylający zdjęcia z aparatu do kompa. Taki mialem, orginalny, ale stracilem go po formacie dysku i nie mogę go nigdzie znaleźć.


(Dimatheus) #4

szkapa1 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swoje oba posty. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.


(adorec) #5

Jezeli ten oryginalny program nazywał się Kodak EasyShare Software, to nie jest on już dostępny na stronie producenta.

http://support.pl.kodak.pl/app/answers/detail/a_id/36685/session/L2F2LzEvdGltZS8xMzg1Nzk0Mzc4L3NpZC9raVRkY0RHbA==/selected/true

Oprogramowanie w wersji 8, można pobrać z:

lub

http://www.plikus.pl/plik,kodak-easyshare-software,fki.html

Podejrzewam, że oprogramowanie jest w wersji angielskiej.

Pozdrawiam.


(Jannowogorski) #6

Dzięki. Żadnego z tych programów nie moge zapisać na dysk ani ich uruchomić. Mimo wszystko dzięki za zainteresowanie moim tematem. Pozdrawiam.


#7

Bo, ponieważ, dlaczego? Przed chwilą próbowałem i nie ma z tym najmniejszego problemu.

 


EDIT.

Ja też sprawdziłem tylko pobranie na dysk.


(adorec) #8

Instalator można bezproblemowo pobrać i zapisać na dysku. Co do instalacji, to nie będzie ona możliwa, ponieważ to jest instalator online (Editors Note: This 1.7 meg file will download the complete program) - Kodak zdjął program z serwerów. Nie sprawdziłem tego przed napisaniem posta - mój błąd :oops:


(Jannowogorski) #9
  • Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem. Kupię czytnik karty i będzie OK.

Chyba że ktos życzliwy przyśle mi za zwrotem kosztów, plytke z tym oprogramowaniem. Oczywiście jeżeli jest już niepotrzebna. Będę bardzo zobowiązany. :frowning: