Kodek Wmv

mam problem. żaden program (media player po zainstalowaniu koderków tez) niechce mi odtwarzać pliów wmv. prosze o kodeki ale nie do media playera.

Odinstaluj kodeki, a następnie przeczyść rejestr Regcleanerem lub jv16 PowerTools.

Po tych czynnościach zainstaluj K-Lite Codec Pack 2.77 FULL.

  1. Odinstaluj wszystkie kodeki jakiekolwiek instalowałeś (te z Dodaj/Usuń programy i te których tam nie ma, a są tylko w menu PROGRAMY) !!

  2. Zainstaluj kodek KAZA LITE MEGA CODECK PACK zaznaczając wszystkie kodeki i programy - WSZYSTKO! !!

  3. Odinstaluj KAZA LITE MEGA CODEC PACK

dlaczego tak?

Kaza Codec ma dobry instalator i jeszcze lepszy deinstalator. Instalując wszystko co można nadgrywasz kodeki wcześniej instalowane przez ciebie w najróżniejszy sposób i z najróżniejszymi programami, odtwarzaczami itp.

Jeżeli następnie odinstalujesz KAZE CODEC usuniesz większość śmieci! !!

A dopiero zainstaluj K-Lite Codec Pack 2.77 FULL.

Oczywiście przeczyszczenie rejestrów przed instalowaniem nowych codeców, które sugerował przemo198515 jest jak najbardziej wskazane. :slight_smile:

ale mam przeczyscic cały rejestr czyli zaznaczyc wszystko czy tylko te kodeki

No oczywiście, że cały. Można tez w opcji “znajdź w rejestrze” wpisać nazwy tych kodeków ale po tym przeczyść cały rejestr.

programy podane powyżej czyszczą rejestr automatycznie i nie sprawiają żadnych problemów.