Kodeki - 3ivx

Witam. Mam obecnie kodeki:

DivX 5.1

AC3 Filter najnowszy

XVid

FFDShow.

Kiedyś jeszcze, jakiś plik filmowy wymagał kodeka, AVICodec wskazał na “3ivx” Dołączony był link. Więc ściągnałem. Lecz teraz mam problemy. Przy niektóych aplikacjach filmowych ciągle wyskakuje okno o wyczerpaniu czasu używania kodeka, jest informacja, że to wersja 30-dniowa.

I w związku z tym pytanie.

Czy znacie odpowiednik tego kodeka?

A może zaaktualizować DivX do wersji 5.2?

Czekam na odpowiedzi.

witam podaję ci adres z którego ściągniesz k-lite mega codec pack http://home.hccnet.nl/h.edskes/mirror.htm#kazaa jest to kodek dzięki któremu będziesz mógł odtwarzać nie tylko filmy z rozszerzeniem 3vix ale również całą resztę, zachęcam również do korzystania z allplayera w najnowszej wersji jest fkcja liveupdate, która ściąga resztę kodeków :wink: powodzenia

3vix to 3vix :smiley:

Wejdz na http://www.3vix.com i sciagnij sobie dekoder. Jest darmowy. Jedynie chyba dekoder AAC przedawnia sie o 30 dniach.

Nie polecam stosowania pakietow kodekow. Moze i latwo je zainstalowac, ale rownie latwo zasmiecaja system.

Nie, DivX to nie 3ivx.

To są inne kodeki! :?

Może te:

:arrow: http://www.3ivx.com/download/windows.html

No tak, te! Tylko ja szukam właśnie “ospowiednika” tego kodeka, ponieważ wersja, którą obecnie posiadam, jest traiaem 30-dniowym!

radzę skorzystać z k-lite mega codec pack http://home.hccnet.nl/h.edskes/mirror.htm#kazaa a allplayer usunie niepotrzebne i zainstaluje całą resztę powodzenia