Kodeki ciagle problemy nic nie dziala


(Beatadrabek91) #1

witam tak jak w temacie nic nie dziala zadne filmy zadne nic posiadam viste x32 instalowalam juz chyba wszystko co sie dalo k-lite+ realmedia ffdshow+ subedit dziobas realplayer oczywiscie nie wszystko na raz ale i tak lipa reszty ktorej probowalam to nei pamietam ale masakra jednym slowem i ciagle nic.. k-lite mega paka i subedit tez nic obraz wtedy sie pojawia ale scina i nie da sie ogladac do tego bez dzwieku. nie raz wyswietla sie takie okno http://img249.imageshack.us/i/beztytuuaav.jpg/ prosze pomocy bo juz nie wiem co zrobic


(WSJD) #2

Zainstaluj Real Alternative.


(Beatadrabek91) #3

tez juz mialam i to samo i probowalam samo i z innymi kodekami nic lipa to samo


(Marek Krakus) #4

Odinstaluj wszystkie kodeki Revo Unistaler.Następnie przeczyść rejestr np.CCleaner-em.Wypróbuj BestPlayer.Zainstaluj kodeki od Shark dla Visty. http://www.dobreprogramy.pl/Vista-Codec ... 13350.html


(Kuczkowiak) #5

Po co każesz odinstalowywać kodeki Revo Unistaler'em i używać po tym CCleaner'a , przecież to masło maślane.

To albo Revo Unistaler i po deinstalacji skanowanie w celu usunięcia pozostałości i nie aktualnych kluczy , albo zwykła deinstalacja i użycie po tym CCleaner'a , gdzie myślę że Revo się lepiej spisze.

betiska , gdy instalowałaś Real Alteenative to zaznaczyłaś okienko ''RM'' ?

Zainstaluj Mediainfo i podaj dane (widok 'txt') tego pliku video co chcesz odtworzyć.


(Marek Krakus) #6

Revo usuwa w zaawansowanym trybie klucze z odinstalowanego programu.A skanowanie rejestru po poprzednich instalacjach profilaktycznie-nie zaszkodzi.Ale amorek237 to pewnie wiesz a nie wszyscy są tacy.


(Beatadrabek91) #7

tak tak zaznaczylam

spróbuje to wyczyscic wszystko i zrobic jeszcze raz


(Kuczkowiak) #8

smerf45 , no ale dalej nie mogę zrozumieć po co ten Revo , jak ma użyć CCleaner'a Jak ma tylko odinstalować w Revo to może to zrobić normalnie przez Dodaj/Usuń Programy lub Unistal programowy i użyć po tym CCleanera.


(Marek Krakus) #9

Wytłumaczę-Revo jest lepszy od systemowego,dokładniejszy w danej chwili.Czyszczenie rejestru Cleanerem systemowi na pewno nie zaszkodzi a pousuwa jakieś pozostałości.Tym bardziej że,betiska pisała iż miała tych kodeków dużo.


(Kuczkowiak) #10

To ja wytłumaczę że Revo właśnie korzysta z deinstalatora programowego owych programów zainstalowanych i dopiero po deinstalacji można skorzystać z narzędzi Revo takich jak usuwanie pozostawionych folderów i nie aktualnych kluczy rejestru i samo odinstalowanie programów w Revo niczym się nie różni od unistala systemowego czy programowego, stąd moja polemika, że pobieranie i instalowanie Revo tylko do samej deinstalacji programu jest bez celowa, bo to samo uzyskamy w unistalu programowym :wink:


(Beatadrabek91) #11

smerf zajebisty jestes super wielkie dzieki, dokladnie tak jak napisales i te kodeki i best player i smiga dzieki :* :slight_smile: zreszta amorek tobie tez dzieki :wink:


(Marek Krakus) #12

Zgoda używa najpierw programowy deinstalator ale w razie kłopotów z tymże deinstalatorem radzi sobie. Jeszcze jest Revo portable-sam taki używam ,więc gdzie tu instalacja.Jest na stronce producenta.Poza tym chyba się przydaje jako zamiennik za systemowy.Pozdrowionka amorek273

-- Dodane 22.02.2011 (Wt) 1:42 --

Nie ma za co .Miałem kiedyś Vistę w lapku i wiesz też mi ktoś doradził ten odtwarzacz,kodeki.Potem skończyły się moje problemy z filmami.Nawet WMP odtwarzał napisy.


(phx84lbn) #13

Tak mi przyszło do głowy...

  1. Odinstalować WSZELKIE kodeki jakie są w systemie

  2. Przeczyscić rejestry po wpisach.

  3. Przeinstalować stery do grafiki

  4. Przeinstalować DirectX KLIK :!:

  5. Zainstalować K-Lite Mega Codec Pack KLIK :!:, pamiętając aby w trakcie instalacji ODZNACZYĆ na liście kodeków RealVideo* a na kolejnym ekranie zaznaczyć opcję

"Reset codec settings to default" albo coś w tym stylu (na samej górze listy)

  1. Zainstalować Real Alternative KLIK :!:

  2. Ściągnąć BestPlayer KLIK :!: i skojarzyć go z plikami WIDEO.

  3. Go to hell...

______________

* Kodek RealVideo dostarczany z K-Lite Mega jest niewypałem IMO