Kodeki i odtwarzanei filmow

jesli będziesz usuwałkodeki to najlepiej po przez program np: your uninsaller

Ja tez instaluje najnowszy pack K-lite mega codec pack i wszystko smiga bezproblemowo jeszcze sie nie zdazylo zeby jakis film mi sie nie otworzyl :wink:

jesli sie nie myle to to jest najnowszy http://www.programosy.pl/program,kazaa- … -pack.html

Weź odinstaluj to wszystko. I zainstaluj zestaw podany przeze mnie wcześniej może coś pomoże. Jednak obawiam się, że głównym winowajcą jest tutaj windows, po prostu za słaby sprzęt dla XP. Może lepszym rozwiązaniem byłby Windows 2000, który pochodzi z tej samej rodziny co XP a ma mniejsze wymagania sprzętowe albo jakaś lekka dystrybucja linuksa. Ale spróbuj odinstalować to wszystko i poinstalować ten zestaw podany przeze mnie. Nie trzeba w nim nic konfigurować.

mam 366 MHz 192 RAM 16 MB grafiki,co z tym configiem mam zrobic?k lite codek najnowszy,xp codec pack,allplayer 3.0 i classc,

ale windows 2000 jest glownie do internetu nie wiem czy wiesz,najlepsze zastosowanie ma w kafejkach internetowych…wiec nie wiem czy jest sens,moze ME?

Stosowane w dzisiejszych czasach kodeki (zwłaszcza x264 czy rmvb) wymagają znacznie więcej mocy procesora i pamięci niż było to kiedyś, więc możliwe, że też z tego wynika twój problem - masz po prostu za stary i za słaby sprzęt

EntereX bardzo mi pomogles:) wielkie dzieki! !!