Kodeki. Problem z plikami .wmv

Posiadama kodeki K-Lite codec pack, jednak pliki .wmv nie chca sie odpalac (moge je bezproblemu ogladac tylko za pomoca mpleyer2)

Przeczytalem ten topic jednak nic nie pomoglo.

Prosze o pomoc.

Zmień tytuł na bardziej konkretny bo temat wyląuje niestety w koszu.

I używaj polskich liter :evil:

Niestety nie moge uzywac polskich liter bo mam angielska winde, tzn. jak sie postaram to moge, ale bylo by to dla mnie bardziej meczace niz dla “was” czytanie bez polskich literek.

Napisz jakiej wersji K-Lite używasz? Oraz przez jaki program chcesz tolądać te pliki.

aa9q7fiiohcecqjem.png

Najlepsze kodeki to K-Lite Mega Codec Pack w wersji 1.37 lub 1.38. Późniejsze się sypią.

Najlepsze jest to ze po odinstalowaniu kodekow K-Lite Codec pack, pliki .wmv sciagniete ze stronek (ftp) odpalaja sie prawidlowo w WMP. A pliki sciagniete przez Bit Torrent sa otwieraja sie z bledem (zielono - pomaranczowy obraz) dotyczy to plikow .wmv bo reszta (.avi i .mpg) dzialaja prawidlowo.

Nie wiem moze to wina klienta BT (uzywam Bit Comet).

Sciagnelem najnowsza wersje K-Lite codec pack (tak mi sie wydaje) z kwietnia 2006. Narazie nie instaluje bo nie wiem jakie komponenty wybrac do zainstalowania.

Przez windows media player. :wink:

Nie instaluj K-Lite Codec Pack tylko K-Lite Mega Codec Pack 1.37

Kodeki. Na tej stronie dostępne są też inne wersje tych kodeków. Możesz popróbować ale ze swojego doświadczenia wiem, że w wersjach powyżej 1.38 dużo różnych formatów nie chciało mi działać

Nic nie dalo zainstalowanie K-Lite Mega Codec Pack 1.37 wysztkie pliki multimedialne sie otweraja bez problemu jednak te pliki .wmv sciagniete z sieci BT nie dzialaja, chyba probilem nie lezy w kodekach.

A w MPlayer Classic działają ??

w ostateczności poczytaj :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5525

ale myśle że to jest wina uszkodzonego pliku itp.

Nie dzialaja. Jedyny player jaki to otworzyl to Mplayer 2.

Ja tez mysle ze moze to byc wina “uszkodzenia”. Ale zeby wszystkie pliki .wmv uszkadzalo przy sciaganiu ? Dziwne…

Proponuję zainstalowanie najnowszej wersji: link