Kodowanie

Jakie kodowanie mam ustawić w IE oraz ms office outloock ?? skad je sciagnac i jak zainstalowac?? bo ja cos kiedys grzebałem i pousuwalo sie cos i od tamtej pory nie wyswietlaja mi sie polski znaki diakrytyczne… w FF ustawilem ISO 8859-1 i smiga elegancko

W IE ustaw Środkowoeuropejskie ISO.

nie mam wlasnie tego i to potrzebuje sciagnac i zainstalowac mam środkowoeuropejskie (windows) i zachodnioeuropejskie (ISO) i zadne nie dzialaja tak jak bym chcial

A tutaj też nie masz :?:

schowek019sv.th.png

nie mam nigdzie

Wypadałoby przeinstalować IE, albo pozostać przy FF :wink:

no tak ale jak wlacze sobie plytke niezbednika to to sie wlacza w IE i tam jest zle kodowanie :frowning:

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 12:56

ale to samo mam w outloock

Zmień sobie FF na przeglądarkę domyślną i po problemie.

A co do Outlooka to się ostatnio wreszcie przerzuciłem na Thunderbirda i jest glanc. Więc i Tobie to radzę.

mam domysla FF

ale i tak sie uruchamia w IE

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 13:02

mge jakos usunac IE?? i bedzie dzialac wszystko w FF?

A gdzie ustawiłeś to, że masz domyślną :?: Musisz to zrobić w Panelu sterowania|Dodaj-usuń programy|Określ dostęp do programów

nie mam czegos takiego, w firefoxie

Czego :?:

znaczysie ustawilalem to w FF

To ustaw to w panelu sterowania.

a nie mam czegos takiego w dodaj/usun programy

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 13:11

powiec mi jak usunac IE?

Czyli nie masz nawet SP1 :?: Czemu go jeszcze nie zainstalwoałeś :?:

ja mam cos chyba zepsute w panelu sterowania w opcjacdh jezykowych

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 13:14

mam windowsa bez sp a nie chce mi sie instalowac, tak wirusy mam gdzieś, ja mam kompa do zabawy i nauki a nie zeby byla to szafa pancerna niedostepna dla wirusow

Facet, co mnie to obchodzi do czego Ty komputer używasz… SP1 juz powinieneś mieć dawno zainstalowany… Zombiech nam nie potrzeba…

dobra ale co z moim problemem?

Rozwiąże się jak zainstalujesz przynajmniej SP1.