Kody do cs: condition zero

(Optymyst) #1

zmienilem tytul bo pewnie wprowadzal WAS w blad :wink: no wlasnie mam kody (treoretycznie) z kilku zrodel i sa to te same :slight_smile: wiec powinny byc dobre. gral ktos na kodach w cs:cz ?? przechoze hard i mam malutkie problemy :slight_smile: (boty) jak ktos gral to wie o co chodzi :wink: wpisuje kody w consoli iteraz pytanko jak je uaktywnic?? wiem ze poleceniam sv cheats1 ale jakos to nie dziala :frowning:

(JHS:PL) #2

Co to jest CS:CO ?

(Optymyst) #3

counter strike condition zero

(JHS:PL) #4

No to chyba raczej CS:CZ :roll: Co dokładniej chcesz tymi kodami zrobic i czy na SP czy na MP?

(Ford Fokus) #5

No ej chyba na SP, bo MultiPlayer to by było już cziterstwo.

(Optymyst) #6

no qrde pewnie ze w SP gram na hardzie i boty mnie wkurzaja :frowning: stanie taki przed terrorysta i czeka az ten do niego strzeli! !!

(Magik) #7
  1. Nie podbijaj tematu, tylko czekaj cierpliwie. Jak ktoś będzie wiedział, to ci pomoże.

2. Nie pisz posta pod postem, tylko użyj funkcji "Zmień".

Post leci.

(Ford Fokus) #8

W grze naciśnij [`] aby wywołać konsolę i wpisz jeden z kodów:

bot_kill - zabija wszystkie boty, umożliwiając zwycięstwo na poziomie (jeżeli bomba nie została podłożona)

restart - restartuje poziom bez straty celów

cl_levellocks 16382 - przywraca wszystkie skasowane sceny

sv_cheats 1 - aktywuje kody

god - niewidzialność

noclip - przechodzenie przez ściany

notarget - przeciwnicy nie dostrzegają Twojej obecności

Jeżeli nie uaktywani ich to uruchom grę z tym parametrem ("C:/***/***.exe" sv_cheats 1)

(Optymyst) #9

niestety kody nie dzialaja :frowning: probowalem na rozne sposoby id..a :(a moze cos zle robie ale probowalem w konsoli wpisac sv_cheats 1 po wpisaniu kodu i przed wpisaniem kodu i bez skutku :frowning:

(JHS:PL) #10

Musi działać, chyba że cos źle wpisujesz... albo masz bete CS:CZ. :roll:

(Optymyst) #11

to ze to jest beta cs to jest wykluczone :slight_smile: probowalem wpisywac w konsoli najpierw to polecenie a potem kody i na odwrot ale to nic nie dawalo :? jak 3ba wpisywac??

(JHS:PL) #12

Najpierv sv_cheats 1 a potem np: god.

(bartus2003) #13

a jakies trriki na gre multi?? np przez lana ??

(Optymyst) #14

tak wlasnie roblem i nic :frowning: a jest znaczenie czy gram na misje czy na skilla??