Kody do cs: condition zero

zmienilem tytul bo pewnie wprowadzal WAS w blad :wink: no wlasnie mam kody (treoretycznie) z kilku zrodel i sa to te same :slight_smile: wiec powinny byc dobre. gral ktos na kodach w cs:cz ?? przechoze hard i mam malutkie problemy :slight_smile: (boty) jak ktos gral to wie o co chodzi :wink: wpisuje kody w consoli iteraz pytanko jak je uaktywnic?? wiem ze poleceniam sv cheats1 ale jakos to nie dziala :frowning:

Co to jest CS:CO ?

counter strike condition zero

No to chyba raczej CS:CZ :roll: Co dokładniej chcesz tymi kodami zrobic i czy na SP czy na MP?

No ej chyba na SP, bo MultiPlayer to by było już cziterstwo.

no qrde pewnie ze w SP gram na hardzie i boty mnie wkurzaja :frowning: stanie taki przed terrorysta i czeka az ten do niego strzeli! !!

  1. Nie podbijaj tematu, tylko czekaj cierpliwie. Jak ktoś będzie wiedział, to ci pomoże.

  2. Nie pisz posta pod postem, tylko użyj funkcji “Zmień”.

Post leci.

W grze naciśnij [`] aby wywołać konsolę i wpisz jeden z kodów:

bot_kill - zabija wszystkie boty, umożliwiając zwycięstwo na poziomie (jeżeli bomba nie została podłożona)

restart - restartuje poziom bez straty celów

cl_levellocks 16382 - przywraca wszystkie skasowane sceny

sv_cheats 1 - aktywuje kody

god - niewidzialność

noclip - przechodzenie przez ściany

notarget - przeciwnicy nie dostrzegają Twojej obecności

Jeżeli nie uaktywani ich to uruchom grę z tym parametrem (“C:/***/***.exe” sv_cheats 1)

niestety kody nie dzialaja :frowning: probowalem na rozne sposoby id…a :(a moze cos zle robie ale probowalem w konsoli wpisac sv_cheats 1 po wpisaniu kodu i przed wpisaniem kodu i bez skutku :frowning:

Musi działać, chyba że cos źle wpisujesz… albo masz bete CS:CZ. :roll:

to ze to jest beta cs to jest wykluczone :slight_smile: probowalem wpisywac w konsoli najpierw to polecenie a potem kody i na odwrot ale to nic nie dawalo :? jak 3ba wpisywac??

Najpierv sv_cheats 1 a potem np: god.

a jakies trriki na gre multi?? np przez lana ??

tak wlasnie roblem i nic :frowning: a jest znaczenie czy gram na misje czy na skilla??