Kody do FAR CRY

Mam oryginalną polską wersję gry FAR CRY.Znalazłem do niej kody wpisuje je w pokazany sposób lecz nie chcą działać.Czy wie ktoś jak wpisywać kody żeby działały,a może mam kody niepasujące do tej wersji?

Najpierw musisz uruchomić grę z parametrem “-DEVMODE”. Po uruchomieniu gry z tym parametrem wszystkie poziomy będą odblokowane oraz będziesz mógł używać poniższych klawiszy.

  • Backspace - Nieśmiertelność

  • P – Wszystkie bronie

  • O - 999 sztuk amunicji

  • F1 – Widok z pierwszej/trzeciej osoby

  • F2 – Następny punkt kontrolny

  • F3 – Punkt zrzutu

  • F4 – Przechodzenie przez ściany

  • F5 – Standardowa szybkość

  • Plus – Przyśpieszenie gry

  • Minus – Zwolnienie gry

  • F9 – Zapisywanie gry

  • F10 – Wczytywanie gry

  • F11 – Informacje

z tym parametrem to chodzi o to że musisz w pole uruchom wskazac scieżke do pliku exe wygląda to tak

“X:\scieżka do pliku\przykładowa nazwa.exe” za cudzusłowem dodajemy parametr i uruchamiamy gre powinno działać, gdyż w wiekszosci gier w którym sie dodaje taki parametr to działało

hmm musisz wejsć w zainstalowany katalog z grą następnie katalog scripts–>default—.> i otwórz plik gamerules w notatniku

tam masz coś takiego

damage modifier tables { head, heart, body, arm, leg, explosion }

i wpisujesz wartosci w ai_to_player_damage = { 0, 0, 0, 0.0, 0.0, 0.0 },

to jest na niesmiertelność a co do broni itp. to nie wiem pokombinuj tam

Nie mogę znaleźć takich katalogów ani pliku

http://www.triki.xworld.pl/modules.php? … t&sid=1881

Natomiast te pliki znajdziesz jak wejdziesz na moj komputer i tam na program files (nie wiem jak jest nazwa tego folderu po Polsku) i tam znajdziesz plik o nazwie CRYTEK i to w nim znajdziesz to co masz zmienic.

Milej zabawy

Ale nawiasem mowiac wszystko to znalazlem jak wpisalem na gogle" cody do gier "…