Kody do gry long haul

:mrgreen: :mrgreen: WITAM

prosze napiszcie tu jakieś kody do gry 18 wheel of steel american long haul, bardzo bym się cieszył jak by tu ktoś zamiescil save na ktorej gra jest zrobiona w calosci lub jest duzo pieniedzy :slight_smile:

bardzo mi na tym zalezy…

czekam na wasze posty… xD

w góry dzieki za pomoc :smiley:

po googluj! NIe ma tam?!

własnie nic nie znalazłem :expressionless:

kody tylko do haulina a nie do long haul… bardzo prosze o pomoc w sprawie tych kodow lub prosze o podanie save na ktorej jest duzo pieniedzy :smiley:

Wejdź do:

C:\Documents and Settings\user\Moje dokumenty\18 WoS American Long Haul

Tam jest plik config.cfg, uruchom go przy pomocy Wordpada i odnajdź linijkę:

uset g_console "0"

I wartość " 0" zmień na " 1"

Później w grze, odpal konsole " ~" i wpisz:

cheat money - Kasa 200.000$

zrobiłem wszystko jak moiwsz, wpisuje to ale kasa mi nie rośnie a kiedy mam to wpisywać ?? ja to wpisuje jak jade tirem… dobrze ? a moze mi ta kasa rosnie tylko jej nie widze ?

bo tam na górnym pasku mam cały czas tyle samo…

co źle robie ? :expressionless:

Ta technika działa w Pedal To The Metal oraz Haulin. A ten nowy HT niczym się od Haulin’a nie różni więc tak samo kodami, ja sprawdzałem u kumpla i tam mu to śmigało. Bo to jest jedyna komenda, której konsola nie wywala.

Wpisz cheat cash , cheats cash , cheats money to wszystkie wywali, jedynie cheat money przyjmie, a że nic się nie dzieje to dziwne

nie działa ma a z cheats to mi wogóle nie idzie tzn wyskakuje ze nie mozna takiej komendy wpisac czy coś

moze coś jeszcze trzeba zmienic w tym config.cfg ?

albo ja cos sknociłem… :frowning:

Wklej to do swojego configu:

Później odpowiednio skonfiguruj ustawienia detali itp.

Już koledzy mi działa…

zapomnieliście mi powiedzieć o linijce uset g_developer “1”

Już ładnie pięknie działa :slight_smile:

Dziękuje bardzo :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: 8) :lol: :stuck_out_tongue: =D>

A mi nie działa. Zmieniłem te 2 wartości w configu na z 0 na 1 a mimo to po kliknięciu ` lub ~ nic się nie pojawia :confused: Żadna konsola :confused:

hm… no to nie wiem ale fajnie ze odgrzebałeś ten temat a nie zaczynałeś nowego :stuck_out_tongue_winking_eye:

mam podobny problem z Pedal to the Metal zmienilem wszystko tak jak jest napisane i nadal nie dziala moze mi ktos pomoc ( odrazu zaznaczam ze mam viste)

a czy te kody się pobiera

Dodane 28.11.2011 (Pn) 21:11

do 18 whels of steel american long haul

Dodane 29.11.2011 (Wt) 19:17

a ja mam taki sam problem :frowning:

Dodane 29.11.2011 (Wt) 19:23

wpisuje działanie kodu i nic się nie dzieje :frowning: :frowning:

Dodane 29.11.2011 (Wt) 19:24

i ja nie mam worpada